Modernizacja kanalizacji deszczowej w pasie drogowym ul. Kolejowej w Czernicy.
GMINA CZERNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00507496
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00507496/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-19 12:59
- Lokalizacja
- Czernica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-417861b3-f5e9-4248-81c5-e558173e4055
- Identyfikator
- 9121101093
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00507496 z dnia 2024-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kanalizacji deszczowej w pasie drogowym ul. Kolejowej w Czernicy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934986
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Czernica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-003
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@czernica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://czernica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czernica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kanalizacji deszczowej w pasie drogowym ul. Kolejowej w Czernicy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-417861b3-f5e9-4248-81c5-e558173e4055
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507496
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043596/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja kanalizacji deszczowej w pasie drogowym ul. Kolejowej w Czernicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472982
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZW.271.2.23.2024.KZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia: Modernizacja kanalizacji deszczowej w pasie drogowym ul. Kolejowej w Czernicy.
2) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) demontaż starej kanalizacji deszczowej z rur betonowych fi350 (szacunkowa ilość 161 mb);
b) montaż nowych rur strukturalnych PP DN/ID 400mm SN8 (szacunkowa ilość 161 mb);
c) demontaż istniejących studni wraz z montażem nowych studni DN1000 z betonu min. C45/50, klasa ekspozycji XA3,
wodoszczelność min 8% - zgodnie z przedmiarem i rysunkiem;
d) demontaż istniejących przykanalików (betonowe i azbesto-cementowe) i montaż nowych przykanalików PVC-U Dn 200
mm z rur litych SN8 i Dn 160 mm - zgodnie z przedmiarem i rysunkiem;
e) demontaż istniejących wpustów i montaż nowych przy krawędzi jezdni – 12 szt;
f) odtworzenie nawierzchni, w tym asfaltowej jezdni i kostki betonowej parkingów, zgodnie z warunkami technicznymi
odtworzenia nawierzchni;
g) wpięcie wszystkich przykanalików (w tym 2 nowobudowanych przyłączy do nowego rurociągu 400mm);
h) odtworzenie oznakowania pionowego i poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Działając na podstawie art. 222 ust. 4 ww. ustawy, Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia w wysokości: 470 000,00 zł brutto. W postępowaniu zostały złożone oferty, z cenami które przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2024-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |