3/ŚRCZ/DCZP/2026/P Sukcesywna dostawa środków czystości dla jednostek organizacyjnych DCZP sp. z o.o. wraz z załadunkiem, transportem i rozładunkiem wykonawcy

"DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00197188
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00197188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-14 11:46
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8513c156-f784-4039-b8dc-f73ff69b0504
Identyfikator
8951965126
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

DetergentyAutomatyczne zasobniki na ręczniki papierowePapier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwetyŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjneŚrodki czyszcząceŚrodki czyszczące i polerująceRóżne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznychProdukty do pielęgnacji ciałaŚciereczki do czyszczeniaMeble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszcząceMiotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowymPreparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach

Wykonawcy

4 przyznane

WIKTOR SCHULTE-NOLLEWrocław, PL · lot 0
61 313,53 PLN
WIKTOR SCHULTE-NOLLEWrocław, PL · lot 1
67 943,94 PLN
PON - PRAN KAROL PONETA SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 2
63 700,25 PLN
PON - PRAN KAROL PONETA SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 3
22 547,41 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00197188 z dnia 2026-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
3/ŚRCZ/DCZP/2026/P Sukcesywna dostawa środków czystości dla jednostek organizacyjnych DCZP sp. z o.o. wraz z załadunkiem, transportem i rozładunkiem wykonawcy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021184819

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: wyb. Józefa Conrada-Korzeniowskiego 18

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-226

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 519 617 418

1.5.8.) Numer faksu: 71 75-75-970

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dczp.wroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dczp.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dczp_wroclaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Podmiot wykonujący działalność leczniczą

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

3/ŚRCZ/DCZP/2026/P Sukcesywna dostawa środków czystości dla jednostek organizacyjnych DCZP sp. z o.o. wraz z załadunkiem, transportem i rozładunkiem wykonawcy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8513c156-f784-4039-b8dc-f73ff69b0504

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00097652

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/ŚRCZ/DCZP/2026/P

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 208452,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa środków czystości dla jednostek organizacyjnych Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego Sp. z o.o. wraz z załadunkiem, transportem i rozładunkiem wykonawcy. W zależności od potrzeb Zamawiającego, Wykonawca musi zapewnić załadunek, transport i rozładunek dostarczonych środków czystości.
4.2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na zadania. Zamówienie zostało podzielone na 5 zadań.
4.3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
4.4. Adres dostawy: Wrocław, ul. Wyb. J. Conrada-Korzeniowskiego 18; 50-226 Wrocław – Magazyn.
4.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 2 do SWZ– formularzu cenowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39831200-8 - Detergenty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39514400-2 - Automatyczne zasobniki na ręczniki papierowe

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.) Wartość części: 53990 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa środków czystości dla jednostek organizacyjnych Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego Sp. z o.o. wraz z załadunkiem, transportem i rozładunkiem wykonawcy. W zależności od potrzeb Zamawiającego, Wykonawca musi zapewnić załadunek, transport i rozładunek dostarczonych środków czystości.
4.2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na zadania. Zamówienie zostało podzielone na 5 zadań.
4.3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
4.4. Adres dostawy: Wrocław, ul. Wyb. J. Conrada-Korzeniowskiego 18; 50-226 Wrocław – Magazyn.
4.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 2 do SWZ– formularzu cenowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39514400-2 - Automatyczne zasobniki na ręczniki papierowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.) Wartość części: 61165 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa środków czystości dla jednostek organizacyjnych Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego Sp. z o.o. wraz z załadunkiem, transportem i rozładunkiem wykonawcy. W zależności od potrzeb Zamawiającego, Wykonawca musi zapewnić załadunek, transport i rozładunek dostarczonych środków czystości.
4.2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na zadania. Zamówienie zostało podzielone na 5 zadań.
4.3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
4.4. Adres dostawy: Wrocław, ul. Wyb. J. Conrada-Korzeniowskiego 18; 50-226 Wrocław – Magazyn.
4.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 2 do SWZ– formularzu cenowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39830000-9 - Środki czyszczące

39831200-8 - Detergenty

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

39525800-6 - Ściereczki do czyszczenia

4.5.5.) Wartość części: 52640 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa środków czystości dla jednostek organizacyjnych Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego Sp. z o.o. wraz z załadunkiem, transportem i rozładunkiem wykonawcy. W zależności od potrzeb Zamawiającego, Wykonawca musi zapewnić załadunek, transport i rozładunek dostarczonych środków czystości.
4.2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na zadania. Zamówienie zostało podzielone na 5 zadań.
4.3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
4.4. Adres dostawy: Wrocław, ul. Wyb. J. Conrada-Korzeniowskiego 18; 50-226 Wrocław – Magazyn.
4.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 2 do SWZ– formularzu cenowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

4.5.5.) Wartość części: 15955,30 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa środków czystości dla jednostek organizacyjnych Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego Sp. z o.o. wraz z załadunkiem, transportem i rozładunkiem wykonawcy. W zależności od potrzeb Zamawiającego, Wykonawca musi zapewnić załadunek, transport i rozładunek dostarczonych środków czystości.
4.2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na zadania. Zamówienie zostało podzielone na 5 zadań.
4.3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
4.4. Adres dostawy: Wrocław, ul. Wyb. J. Conrada-Korzeniowskiego 18; 50-226 Wrocław – Magazyn.
4.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 2 do SWZ– formularzu cenowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39831200-8 - Detergenty

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

39830000-9 - Środki czyszczące

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

39525800-6 - Ściereczki do czyszczenia

39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach

4.5.5.) Wartość części: 24702,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61313,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61313,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61313,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Professional Cleaning Solutions Wiktor Schulte-Nolle

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9121929343

7.3.3) Ulica: Karmelkowa 33-35

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 52-437

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61313,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67943,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70640,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67943,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Professional Cleaning Solutions Wiktor Schulte-Nolle

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9121929343

7.3.3) Ulica: Karmelkowa 33-35

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 52-437

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67943,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63700,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63700,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63700,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pon-Pran Karol Poneta sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982271821

7.3.3) Ulica: Krzemieniecka 46c

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-613

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63700,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22547,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22547,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22547,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pon-Pran Karol Poneta sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982271821

7.3.3) Ulica: Krzemieniecka 46c

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-613

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22547,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 Prawo zamówień publicznych (tj Dz. U.2024 poz. 1320):
Art. 255. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
2)wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Odrzucenie ofert Wykonawców:
Nr oferty Firma (nazwa) lub nazwisko oraz adres wykonawcy Zadanie nr 5
1 BIURCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
55-100 Trzebnica, ul. Świętej Jadwigi 19C
NIP 9151837611 Odrzucona
3 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G.
02-266 Warszawa, Pryzmaty 15
NIP 7722126599 Odrzucona
6 PON-PRAN Karol Poneta sp.k.
54-613 Wrocław, ul. Krzemieniecka 46C
NIP 8982271821 Odrzucona
7 ADMOR Jerzy Moryto Sp.k.
26-600 Radom, ul. Jana Kantego Trzebińskiego 25 1
NIP 7963020649 Odrzucona
8 DAFIPAPIER Sp. z o.o.
15-110 Białystok, ul. Kombatantów 1
NIP 5423491887 Rezygnacja z podpisania umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

2026-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy