Budowa studni głębinowej nr 4A wraz z niezbędną infrastrukturą na terenie Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Sportowej 36 w Siemiatyczach

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00197385
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00197385/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-14 12:28
Lokalizacja
Siemiatycze, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f80b094-4029-4e27-a9cd-bb838f290a3f
Identyfikator
5440004192
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie studniWiercenie studni wodnychUsługi geologiczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00197385 z dnia 2026-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa studni głębinowej nr 4A wraz z niezbędną infrastrukturą na terenie Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Sportowej 36 w Siemiatyczach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050243985

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 26

1.5.2.) Miejscowość: Siemiatycze

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pksiemiatycze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pksiemiatycze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f80b094-4029-4e27-a9cd-bb838f290a3f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa studni głębinowej nr 4A wraz z niezbędną infrastrukturą na terenie Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Sportowej 36 w Siemiatyczach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f80b094-4029-4e27-a9cd-bb838f290a3f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197385

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174416

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZWiK.4500.2.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty projektowe i specjalistyczne polegające na wykonaniu i uruchomieniu nowego ujęcia wody nr 4A wraz z niezbędną infrastrukturą na terenie Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Sportowej 36 w Siemiatyczach wraz z wszystkimi niezbędnymi krokami administracyjno-prawnymi, które są niezbędne do jego eksploatacji.
2. Wykonanie nowego ujęcia nr 4A planuje się jako ujęcie zastępcze po nieudanej rekonstrukcji studni nr 4 zlokalizowanej na terenie Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Sportowej 36 w Siemiatyczach. Parametry studni istniejącej nr 4 to głębokość 96m, wydajność eksploatacyjna ujęcia zgodnie z posiadaną dokumentacją to Q=160m3/h przy S=6,5m, R=354m. Ujęcie nr 4 zostanie poddane likwidacji po wykonaniu i uruchomieniu ujęcia nr 4A.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Część III SWZ Program Funkcjonalno Użytkowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262220-9 - Wiercenie studni wodnych

71351910-5 - Usługi geologiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty, niepodlegającej odrzuceniu
2026-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane