Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn.: „Budowa ul. Jesionowej – dokumentacja”
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00197402
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00197402/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-14 12:32
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60a1bee6-0537-4765-baf8-63cb04914fe1
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00197402 z dnia 2026-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn.: „Budowa ul. Jesionowej – dokumentacja”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122680121
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bernardyńska 24
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 146883100
1.5.8.) Numer faksu: +48 146883115
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.piwowarczyk@zdik.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdik.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60a1bee6-0537-4765-baf8-63cb04914fe11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn.: „Budowa ul. Jesionowej – dokumentacja”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60a1bee6-0537-4765-baf8-63cb04914fe1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197402
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043198/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Budowa ul. Jesionowej - dokumentacja
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178429
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDiK.DZ.271.24.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 295426,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej (z podziałem na etapowanie robót) w zakresie niezbędnym do uzyskania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej wraz ze sporządzeniem wniosku o wydanie decyzji ZRID, a także niezbędną do kompleksowego wykonania robót budowlanych dla następującego zakresu:
a. budowa ul. Jesionowej - dostosowanie jej do dwukierunkowej drogi klasy L, wraz z utwardzeniem poboczy i przebudową zjazdów, w tym ujęcie rozbiórki budynku na nieruchomości położonej na działce nr 127/1 obr. 0094 (usunięcie zawężenia drogi na wysokości przedmiotowej działki), zgodnie z uzgodnioną z Zamawiającym koncepcją rozwiązań drogowych,
b. budowa sieci kanalizacji deszczowej z odprowadzeniem wód opadowych do istniejącej kanalizacji opadowej w ul. Krzyskiej, przy czym projekt kanalizacji musi obejmować również przykanaliki i pełne uzbrojenie, tj. studnie, wpusty, wyloty, urządzenia oczyszczające,
c. budowa i przebudowa oświetlenia ulicznego,
d. wykonanie kanału technologicznego, zgodnie z wydanymi warunkami,
e. przebudowa, zabezpieczenie, przełożenie istniejącego uzbrojenia podziemnego i naziemnego, wynikające z uzyskanych warunków technicznych od ich użytkowników,
f. opracowanie projektu stałej organizacji ruchu wraz z jego zaopiniowaniem,
g. wykonanie konstrukcji oporowej w obrębie nieruchomości nr 86/6 i 86/9 obręb 0078,
h. odtworzenie nawierzchni, zieleńców po przeprowadzonych robotach budowlanych,
i. zabezpieczenie, przełożenie, przebudowa urządzeń infrastruktury technicznej podziemnej i nadziemnej (w tym linii i kabli energetycznych, linii i kabli telekomunikacyjnych, wodociągów, kanalizacji sanitarnej, gazociągów, sieci ciepłowniczej, sieci teletechnicznej), wynikające z uzyskanych warunków technicznych od ich użytkowników i w zakresie koniecznym do usunięcia kolizji, dostosowanie rozwiązań projektowych do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami.
Pełny zakres zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty. W związku z tym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 533800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 548580,00 PLN
| 2026-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |