Modernizacja ogrzewania w budynkach użyteczności publicznej w m. Dźwierznia i Sochy w Gminie Iłowo-Osada
GMINA IŁOWO-OSADA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00197479
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00197479/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-14 12:51
- Lokalizacja
- Iłowo-Osada, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56779b73-ef88-4d0e-889f-f4b01dbee289
- Identyfikator
- 5711643373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00197479 z dnia 2026-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ogrzewania w budynkach użyteczności publicznej w m. Dźwierznia i Sochy w Gminie Iłowo-Osada
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IŁOWO-OSADA
1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA IŁOWO-OSADA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wyzwolenia 5
1.5.2.) Miejscowość: Iłowo-Osada
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-240
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 236541014
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugilowo-osada.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ilowo-osada.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-56779b73-ef88-4d0e-889f-f4b01dbee2891.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ogrzewania w budynkach użyteczności publicznej w m. Dźwierznia i Sochy w Gminie Iłowo-Osada2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56779b73-ef88-4d0e-889f-f4b01dbee289
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197479
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00007026/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja ogrzewania w budynku użyteczności publicznej (świetlicy wiejskiej) w m. Sochy oraz Modernizacja ogrzewania w budynku użyteczności publicznej (świetlicy wiejskiej) w m. Dźwierznia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
2.5. Inwestycja jest dofinansowana z EFRROW w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) - komponent Wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027, umowa nr 00050.UM14.65721.00282.20252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00128161
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.2026.PN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 187416,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1. Modernizacja ogrzewania w budynkach użyteczności publicznej w m. Dźwierznia w Gminie Iłowo-Osada.1. Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu robót budowlanych dotyczących modernizacji ogrzewania w świetlicy w m. Dźwierznia, realizowanych na podstawie Zgłoszenia robót budowlanych na ww. zadanie realizowane w formie ryczałtowej. Lokalizacja robót: dz. nr 56/1 obr. 0003 Dźwierznia, gm. Iłowo-Osada, pow. działdowski.
Zakres robót obejmuje wykonanie następujących prac:
• Wykonanie podziemnej instalacji zbiornikowej LPG o pojemności V = 2700 l, wraz z instalacją doziemną, w tym:
• posadowienie i montaż zbiornika,
• wykonanie przyłączy gazowych,
• zabezpieczenia antykorozyjne i oznakowanie,
• wykonanie niezbędnych prób szczelności i odbiorów technicznych.
• Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania (CO), obejmującej:
• rozprowadzenie przewodów instalacyjnych,
• montaż armatury odcinającej i regulacyjnej,
• izolację przewodów.
• Montaż grzejników płytowych, wraz z:
• zaworami termostatycznymi,
• podłączeniem do instalacji CO,
• regulacją hydrauliczną systemu.
• Wykonanie instalacji gazowej w obiekcie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
• Wykonanie instalacji wentylacji, obejmującej:
• montaż kratek i elementów nawiewno-wywiewnych,
• zapewnienie wymaganych parametrów wymiany powietrza.
• Wykonanie niezbędnych robót budowlanych, w tym:
• roboty ziemne,
• przebicia i przejścia instalacyjne,
• odtworzenie nawierzchni i elementów wykończeniowych.
• Przeprowadzenie prób, odbiorów i uruchomienie instalacji, w tym:
• próby szczelności,
• próby ciśnieniowe,
• regulacja i rozruch instalacji,
• przekazanie dokumentacji powykonawczej.
• Wykonanie i montaż tablicy pamiątkowo-informacyjnej, zgodnie z wytycznymi Inwestora.
Prace należy wykonać na podstawie projektów budowlanych, projektów technicznych oraz zgodnie z załączoną specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.
Załączone przedmiary mają charakter poglądowy, gdzie przywołane podstawy wyceny mają charakter informacyjny i stanowią zakres czynności niezbędny do wykonania.
1) Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określa dokumentacja do zgłoszenia budowy tj.
a) Załącznik nr 10 część 1 SWZ: kosztorys ślepy/ofertowy, przedmiar robót, projekt budowlany, projekt techniczny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 106149,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2. Modernizacja ogrzewania w budynkach użyteczności publicznej w m. Sochy w Gminie Iłowo-Osada.1. Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu robót budowlanych dotyczących modernizacji ogrzewania w świetlicy w m. Sochy, realizowanych na podstawie Zgłoszenia robót budowlanych na ww. zadanie realizowane w formie ryczałtowej. Lokalizacja robót: dz. nr 106 obr. 0013 Sochy, gm. Iłowo-Osada, pow. działdowski.
Zakres robót obejmuje wykonanie następujących prac:
• Wykonanie podziemnej instalacji zbiornikowej LPG o pojemności V = 2700 l, wraz z instalacją doziemną, w tym:
• posadowienie i montaż zbiornika,
• wykonanie przyłączy gazowych,
• zabezpieczenia antykorozyjne i oznakowanie,
• wykonanie niezbędnych prób szczelności i odbiorów technicznych.
• Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania (CO), obejmującej:
• rozprowadzenie przewodów instalacyjnych,
• montaż armatury odcinającej i regulacyjnej,
• izolację przewodów.
• Montaż grzejników płytowych, wraz z:
• zaworami termostatycznymi,
• podłączeniem do instalacji CO,
• regulacją hydrauliczną systemu.
• Wykonanie instalacji gazowej w obiekcie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
• Wykonanie instalacji wentylacji, obejmującej:
• montaż kratek i elementów nawiewno-wywiewnych,
• zapewnienie wymaganych parametrów wymiany powietrza.
• Wykonanie niezbędnych robót budowlanych, w tym:
• roboty ziemne,
• przebicia i przejścia instalacyjne,
• odtworzenie nawierzchni i elementów wykończeniowych.
• Przeprowadzenie prób, odbiorów i uruchomienie instalacji, w tym:
• próby szczelności,
• próby ciśnieniowe,
• regulacja i rozruch instalacji,
• przekazanie dokumentacji powykonawczej.
• Wykonanie i montaż tablicy pamiątkowo-informacyjnej, zgodnie z wytycznymi Inwestora.
Prace należy wykonać na podstawie projektów budowlanych, projektów technicznych oraz zgodnie z załączoną specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.
Załączone przedmiary mają charakter poglądowy, gdzie przywołane podstawy wyceny mają charakter informacyjny i stanowią zakres czynności niezbędny do wykonania.
1) Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określa dokumentacja do zgłoszenia budowy tj.
a) Załącznik nr 10 część 2 SWZ: kosztorys ślepy/ofertowy, przedmiar robót, projekt budowlany, projekt techniczny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 118203,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106149,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106149,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERMOINSTAL Szymon Wojciechowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393709181
7.3.3) Ulica: Turznica 21A
7.3.4) Miejscowość: Ostróda
7.3.5) Kod pocztowy: 14-100
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106149,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118203,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158670,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118203,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERMOINSTAL Szymon Wojciechowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393709181
7.3.3) Ulica: Turznica 21A
7.3.4) Miejscowość: Ostróda
7.3.5) Kod pocztowy: 14-100
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118203,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |