Rozbiórki obiektów budowlanych wraz z robotami towarzyszącymi

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krzyż

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00197601
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00197601/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-14 13:17
Lokalizacja
Krzyż Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a38d0920-958c-438b-acef-5bb3102c7308
Identyfikator
7630011210
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

2 przyznane

MIKOŁAJ WIECZOREKRosko, PL · lot 0
35 648,81 PLN
KAMBUD INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKuźnica Czarnkowska, PL · lot 1
38 795,49 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00197601 z dnia 2026-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórki obiektów budowlanych wraz z robotami towarzyszącymi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krzyż

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Krzyż

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570064429

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łokacz Mały, ul. Adama Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Krzyż Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-761

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 672564097

1.5.8.) Numer faksu: krzyz@pila.lasy.gov.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krzyz@pila.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krzyz.pila.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/pn/lasy/demand/241165/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbiórki obiektów budowlanych wraz z robotami towarzyszącymi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a38d0920-958c-438b-acef-5bb3102c7308

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197601

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00548896

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.218.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 133643,86 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 133643,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Rozbiórka obiektu Kuźnica Żelichowska 53.
Lokalizacja: Kuźnica Żelichowska 53, gmina Krzyż Wlkp.
Dane techniczne budynku:
długość – 15,90 m
szerokość – 7,00 m
wysokość – 7,00 m
Dane konstrukcyjne budynku:
ściany fundamentowe częściowo z kamienia, częściowo betonowe, ściany nośne z cegły gr 24 cm oraz częściowo wykonane w konstrukcji drewnianej, dach w konstrukcji drewnianej kryty dachówką betonową, stolarka (drzwi, okna, bramy) – drewniane.
Instalacje wewnętrzne:
budynek wyposażony jest w instalację elektryczną odciętą od zasilania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 34758,06 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Rozbiórka obiektów Kuźnica Żelichowska 69.
Rozbiórka budynku mieszkalnego nr inw. 51/165.
Lokalizacja: Kuźnica Żelichowska 69, działka nr ewid. 7181/11.
Dane techniczne budynku:
długość – 8,21 m
szerokość – 5,30 m
wysokość – 7,20 m
Dane konstrukcyjne budynku:
ściany fundamentowe z kamienia, ściany nośne z cegły gr 24 cm, dach w konstrukcji drewnianej kryty dachówką betonową, stolarka (drzwi, okna) – drewniane.
Instalacje wewnętrzne:
brak instalacji
Rozbiórka budynku gospodarczego nr inw. 58/182 (wraz z obiektami towarzyszącymi: szopa, altana, wychodek)
Lokalizacja: Kuźnica Żelichowska 69, działka nr ewid. 7181/11.
Dane techniczne budynku:
długość – 16,21 m
szerokość – 9,64 m
wysokość – 7,50 m
Dane konstrukcyjne budynku:
ściany fundamentowe z kamienia, ściany nośne z cegły gr 24 cm, dach w konstrukcji drewnianej kryty dachówką betonową, stolarka (drzwi, okna) – drewniane.
Instalacje wewnętrzne:
budynek wyposażony jest w instalację elektryczną odciętą od zasilania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 98885,79 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 17

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 17

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35493,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104708,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35493,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: p. Mikołaj Wieczorek prowadzący działalność gospodarczą pod firmą P.P.H.U. MIKO Mikołaj Wieczorek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7631967985

7.3.3) Ulica: ul. Mężykowska 25 lok. 1

7.3.4) Miejscowość: Rosko

7.3.5) Kod pocztowy: 64-760

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35648,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 16

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 16

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38164,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179539,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38164,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kambud Inwestycje Sp. z o.o., Sp. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7632141721

7.3.3) Ulica: ul. Wyzwolenia 7A

7.3.4) Miejscowość: Czarnków

7.3.5) Kod pocztowy: 64-700

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38795,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane