Budowa drogi gminnej ulicy Pancerz na odcinku od ul. Glinianki do ul. Stary Tor w Łomiankach w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Opracowanie projektu i rozbudowa ul. Pancerz” – zad. 2023/22”
Gmina Łomianki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00197604
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00197604/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-14 13:17
- Lokalizacja
- Łomianki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e72cedc-06c9-40db-a55b-19979e969ae4
- Identyfikator
- 1181768394
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00197604 z dnia 2026-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej ulicy Pancerz na odcinku od ul. Glinianki do ul. Stary Tor w Łomiankach w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Opracowanie projektu i rozbudowa ul. Pancerz” – zad. 2023/22”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 115
1.5.2.) Miejscowość: Łomianki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@lomianki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12542821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej ulicy Pancerz na odcinku od ul. Glinianki do ul. Stary Tor w Łomiankach w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Opracowanie projektu i rozbudowa ul. Pancerz” – zad. 2023/22”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e72cedc-06c9-40db-a55b-19979e969ae4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197604
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041434/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Opracowanie projektu i rozbudowa ul. Pancerz –2023/22
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00085659
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.08.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: budowa drogi gminnej ulicy Pancerz na odcinku od ul. Glinianki do ul. Stary Tor w Łomiankach w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Opracowanie projektu i rozbudowa ul. Pancerz” – zad. 2023/22.
2. Zakres zamówienia:
- opracowanie i wprowadzenie projektu czasowej organizacji ruchu, wytyczenie i wykonanie utwardzonych tras objazdowych,
- przebudowa kolizji,
- prace rozbiórkowe,
- budowa systemu odwodnieniowych,
- rozbudowa drogi w zakresie nawierzchni jezdni, chodników, ciągu pieszo-rowerowego, zjazdów, skrzyżowań, poboczy,
- budowa oświetlenia ulicznego,
- aktualizacja Stałej Organizacji Ruchu,
- wprowadzenie oznakowania pionowego oraz poziomego.
- prace porządkowe i wykończeniowe,
- sporządzenie dokumentacji powykonawczej,
- uzyskanie zgody na użytkowanie drogi w PINB.
3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z zatwierdzonym przez Zamawiającego harmonogramem rzeczowo finansowym.
4. Wykonawca zobowiązany jest złożyć Zamawiającemu kosztorys ofertowy najpóźniej 3 dni robocze przed zawarciem Umowy.
5. Szczegółowy sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych robót obejmujących przedmiot zamówienia został określony w Projekcie Technicznym oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.
6. Przedmiar robót należy traktować jako element dodatkowy, nie służący do obliczania ceny oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 858540,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1086200,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 858540,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „FAL-BRUK”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210527420
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 858540,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 220 dni
| 2026-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |