Remont boiska wielofunkcyjnego w Lisowicach przy ul. Mickiewicza 22

Gmina Pawonków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00197628
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00197628/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-14 13:21
Lokalizacja
Pawonków, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-964785e8-04d0-46fe-8751-cdd360cc9579
Identyfikator
5751865128
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00197628 z dnia 2026-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska wielofunkcyjnego w Lisowicach przy ul. Mickiewicza 22

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pawonków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398474

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubliniecka 16

1.5.2.) Miejscowość: Pawonków

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-772

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@pawonkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pawonkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/75000/summary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont boiska wielofunkcyjnego w Lisowicach przy ul. Mickiewicza 22

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-964785e8-04d0-46fe-8751-cdd360cc9579

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197628

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019241/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont boiska wielofunkcyjnego w Lisowicach przy ul. Mickiewicza 22

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00135324

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.4.2026.KN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont boiska wielofunkcyjnego w Lisowicach przy ul. Mickiewicza 22

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w wyniku przeprowadzonej analizy pytań jakie wpłynęły od Wykonawców do przedmiotowego postępowania stwierdza, iż mogłoby dojść do naruszenia przepisów ustawy PZP w zakresie art. 99 ust. 4, poprzez opisanie przedmiotu zamówienia w sposób, który mógłby utrudniać uczciwą konkurencję, w szczególności przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów. Zamawiający stwierdza, że ewentualna zmiana treści ogłoszenia o zamówieniu oraz SWZ istotnie mogłaby zmienić zakres zamówienia w porównaniu z pierwotnie określonym.
W związku z powyższym, mając na uwadze, że dalsze prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest nieuzasadnione, Zamawiający postanowił o jego unieważnieniu
2026-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane