„Opracowanie projektów zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego (MPZP) w Stalowej Woli oraz udział wykonawcy w czynnościach związanych z jego sporządzaniem i uchwaleniem.”
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00197895
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00197895/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-14 14:15
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85df7a6c-ed02-472e-ba46-488aaa0acc13
- Identyfikator
- 8652572459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00197895 z dnia 2026-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie projektów zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego (MPZP) w Stalowej Woli oraz udział wykonawcy w czynnościach związanych z jego sporządzaniem i uchwaleniem.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85df7a6c-ed02-472e-ba46-488aaa0acc131.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie projektów zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego (MPZP) w Stalowej Woli oraz udział wykonawcy w czynnościach związanych z jego sporządzaniem i uchwaleniem.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85df7a6c-ed02-472e-ba46-488aaa0acc13
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197895
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045769/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Usługa sporządzenia projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Karnat, IV osiedla Charzewice I, zmiany nr 4 ul. Przemysłowej i ..
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165187
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-III.261.68.2026.MS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 94500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie projektów I zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Karnaty w Stalowej Woli, II zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla „Nad Bełkiem” w Stalowej Woli, zmiany Nr 4 zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru przemysłowo-usługowego w rejonie ulic Przemysłowej i Niezłomnych w Stalowej Woli – Etap I oraz IV zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Charzewice II w Stalowej Woli i udział Wykonawcy w czynnościach związanych z jego sporządzeniem i uchwaleniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Centralny Zamawiający - Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych (SCUW), na podstawie art. 260 ust 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 t.j.) zwanej dalej ustawą Pzp, zawiadamia, iż postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp zostało w dniu 14 kwietnia 2026 r. unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp., gdyż kwota najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu tj. KANON sp. z o.o., ul. Nadarzyńska 54, 05-805 Otrębusy, NIP: 952-193-52-93 na łączną wartość brutto 135 300,00 zł, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (52 090,50 zł) bez możliwości zwiększenia tej kwoty w budżecie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135300,00 PLN
| 2026-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |