Dostosowanie pomieszczeń budynku gminnego na potrzeby utworzenia kręgielni, strzelnicy multimedialnej oraz pomieszczeń obsługi wraz z dostawą i montażem wyposażenia

Gmina Pomiechówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00198012
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00198012/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-14 14:36
Lokalizacja
Pomiechówek, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8164d58-aef9-43ef-b618-370933045805
Identyfikator
5250000127
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiInstalacje zasilania elektrycznegoUkładanie kabliUrządzenia do nadzoru wideoKamery bezpieczeństwaRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie infrastruktury okablowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00198012 z dnia 2026-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń budynku gminnego na potrzeby utworzenia kręgielni, strzelnicy multimedialnej oraz pomieszczeń obsługi wraz z dostawą i montażem wyposażenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pomiechówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000617166

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 1a

1.5.2.) Miejscowość: Pomiechówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-180

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pomiechowek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pomiechowek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pomiechowek.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie pomieszczeń budynku gminnego na potrzeby utworzenia kręgielni, strzelnicy multimedialnej oraz pomieszczeń obsługi wraz z dostawą i montażem wyposażenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8164d58-aef9-43ef-b618-370933045805

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198012

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167770

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZP.271.16.2026.ML

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na dostosowaniu pomieszczeń budynku gminnego na potrzeby utworzenia kręgielni, strzelnicy multimedialnej oraz pomieszczeń obsługi, wraz z dostawą i montażem wyposażenia.
2) W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych dostosowujących pomieszczenia budynku do projektowanej funkcji kręgielni, strzelnicy multimedialnej oraz pomieszczeń obsługi, a także dostawa i montaż urządzeń oraz wyposażenia dla tych pomieszczeń.
3) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) wykonanie robót budowlanych, w tym:
- roboty konstrukcyjne;
- roboty wyburzeniowo-remontowe;
- roboty branży elektrycznej i teletechnicznej.
b) dostawę i montaż urządzeń oraz wyposażenia pomieszczeń, w tym:
- kręgielni: 2-torowego bowlinu sznurowego, wyposażonego w elementy i urządzenia określone w dokumentacji projektowej, stanowiącej integralną część SWZ;
- strzelnicy multimedialnej: systemu szkoleniowego służącego do prowadzenia podstawowego i specjalistycznego szkolenia strzeleckiego, wyposażonego w elementy i urządzenia określone w dokumentacji projektowej, stanowiącej integralną część SWZ;
- pomieszczeń obsługi: w szczególności lady recepcyjnej, mebli oraz elementów oświetleniowych.
4) Szczegółowo Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Przedmiarach robót oraz dokumentacji projektowej, które stanowią załącznik nr 6 do SWZ.
5) Cena oferty winna zostać wyliczona przez Wykonawcę w oparciu o Kosztorysy ofertowe, sporządzone na podstawie Przedmiarów robót, stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
6) Wykonawca obliczając cenę oferty musi uwzględnić w Kosztorysach ofertowych wszystkie pozycje opisane w Przedmiarach robót. Wykonawca nie może również wprowadzać zmian do kosztorysów ofertowych. Wszystkie błędy ujawnione w SWZ Wykonawca winien zgłosić Zamawiającemu przed terminem składania ofert.
7) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45314310-7 - Układanie kabli

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1666748,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1875131,55 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane