„Druk i dostawa materiałów promocyjnych dla Instytutu Pileckiego w podziale na 4 części

INSTYTUT SOLIDARNOŚCI I MĘSTWA IMIENIA WITOLDA PILECKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00198026
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00198026/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-14 14:39
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32838c7f-1f15-47ba-bff3-21c69de630c8
Identyfikator
5252735962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Drukowane książki, broszury i ulotki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00198026 z dnia 2026-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Druk i dostawa materiałów promocyjnych dla Instytutu Pileckiego w podziale na 4 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT SOLIDARNOŚCI I MĘSTWA IMIENIA WITOLDA PILECKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369236544

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sienna 82

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-815

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@instytutpileckiego.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.instytutpileckiego.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://instytutpileckiego.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


działalność badawcza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Druk i dostawa materiałów promocyjnych dla Instytutu Pileckiego w podziale na 4 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32838c7f-1f15-47ba-bff3-21c69de630c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198026

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00115199/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 "Usługa druku materiałów promocyjnych"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178595

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.8.2026.1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 392811,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Druk akcydensowy – ulotki, plakaty, zaproszenia i inne materiały informacyjne na potrzeby oddziału w Warszawie

4.5.3.) Główny kod CPV: 22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki

4.5.5.) Wartość części: 41497,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Druk oprawny i wizerunkowy – foldery, kalendarze, notesy i inne materiały promocyjne na potrzeby oddziału w Warszawie

4.5.3.) Główny kod CPV: 22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki

4.5.5.) Wartość części: 56839 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Druk akcydensowy – ulotki, broszury, plakaty i inne materiały informacyjne na potrzeby oddziału w Augustowie

4.5.3.) Główny kod CPV: 22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki

4.5.5.) Wartość części: 40736 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Druk oprawny i wizerunkowy – foldery, notesy i inne materiały promocyjne na potrzeby oddziału w Augustowie

4.5.3.) Główny kod CPV: 22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki

4.5.5.) Wartość części: 294475,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu termin składania ofert upłynął w dniu 13.04.2026 r o godzinie 12:00. Do upływu wskazanego terminu do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta / żaden wniosek
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu termin składania ofert upłynął w dniu 13.04.2026 r o godzinie 12:00. Do upływu wskazanego terminu do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta / żaden wniosek
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu

2026-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi