Przebudowa drogi powiatowej nr 1815N (ul. Żeromskiego w Gołdapi) polegająca na przebudowie i budowie chodnika od km 0+350 do km 1+197

Zarząd Dróg Powiatowych w Gołdapi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00198440
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00198440/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-15 07:28
Lokalizacja
Gołdap, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e404c908-11c0-4d96-9cdc-2dcf2cf07a26
Identyfikator
8471463620
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

"TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W OLECKU"Olecko, PL · lot 0
613 511,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00198440 z dnia 2026-04-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1815N (ul. Żeromskiego w Gołdapi) polegająca na przebudowie i budowie chodnika od km 0+350 do km 1+197

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Gołdapi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511440947

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gumbińska 2a

1.5.2.) Miejscowość: Gołdap

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-500

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp.powiatgoldap.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp-goldap.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e404c908-11c0-4d96-9cdc-2dcf2cf07a26

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


drogi powiatowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1815N (ul. Żeromskiego w Gołdapi) polegająca na przebudowie i budowie chodnika od km 0+350 do km 1+197

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e404c908-11c0-4d96-9cdc-2dcf2cf07a26

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198440

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028123/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej nr 1815N (ul. Żeromskiego w Gołdapi) polegająca na przebudowie i budowie chodnika od km 0+350 do km 1+197

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132241

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.252.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 716310,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zadania jest Przebudowa drogi powiatowej nr 1815N (ul. Żeromskiego w Gołdapi) polegająca na przebudowie i budowie chodnika od km 0+350 do km 1+197.

Planowane przedsięwzięcie dotyczy przebudowy i budowy chodnika od km 0+350 do km 1+197 w ciągu drogi powiatowej nr 1815N ul. Żeromskiego w Gołdapi. Przedmiotowy odcinek drogi powiatowej ograniczony jest wyłącznie do działek nr 599/2 599/3, 599/6 obr. Gołdap 2. Planowane przedsięwzięcie ma charakter przebudowy istniejącej drogi (chodników), a nie stworzenie nowej arterii komunikacyjnej. Planowana inwestycja rozpoczyna się na skrzyżowaniu z ulicą Górną w Gołdapi, a koniec opracowania zamyka się przy ul. Żeromskiego 65. Inwestycja obejmować będzie przebudowę istniejącej nawierzchni chodnika i zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej oraz budowę nowego odcinka chodnika od km ok 1+100 do km ok 1+197.
Założenia projektowe:
 Droga klasy L
 Szerokość przebudowywanego chodnika 2,0 m lub do granicy pasa drogi powiatowej
 Spadek nawierzchni chodnika poprzeczny 2%
 Spadek nawierzchni chodnika podłużny max 6%
Zakres niniejszego opracowania obejmuje:
 wytyczenie projektowanego chodnika
 wykonanie robót ziemnych
 wykonanie konstrukcji i nawierzchni drogi chodnika
 montaż oznakowania pionowego, poziomego oraz urządzeń BRD
 wykonanie prac porządkowych
 Ustawienie tablicy informacyjnej o wymiarach 180x120. Tablica musi być wykonana z blachy ocynkowanej z podwójnie zawiniętą krawędzią i zamontowana na dwóch słupkach ocynkowanych o średnicy 60 mm
i grubości ścianki 6,3 mm. Tablicę należy zamontować w momencie rozpoczęcia prac budowlanych lub innych działań zmierzających bezpośrednio do realizacji zadania na każdej drodze będącej przedmiotem inwestycji w miejscu uzgodnionym z zamawiającym.
Wykonawca zapewni pięć lat gwarancji na tablicę informacyjną.
 Szczegółowy zakres prac przedstawiono na zamieszczonym przedmiarze.
 Sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
 Wykonanie badań archeologicznych w formie nadzoru archeologicznego.
 Uzyskanie pozwolenia konserwatora zabytków na prowadzenie prac.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej wraz z załącznikami, stanowiących odpowiednio załącznik nr 14 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 613511,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 813423,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 613511,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Olecku

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8471468126

7.3.3) Ulica: Gołdapska 22

7.3.4) Miejscowość: Olecko

7.3.5) Kod pocztowy: 19-400

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 613511,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane