Modernizacja basenu w miejscowości Długosiodło

Gmina Długosiodło

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00198936
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00198936/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-15 10:06
Lokalizacja
Długosiodło, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aea1af51-7883-47d0-975f-ad1e669a6359
Identyfikator
7621918666
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie basenów pływackichUrządzenia do basenów kąpielowychRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW MIKLASZEWSKIWarszawa, PL · lot 0
516 034,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00198936 z dnia 2026-04-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja basenu w miejscowości Długosiodło

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długosiodło

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668114

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Długosiodło

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-210

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 64 23 650

1.5.8.) Numer faksu: +48 29 74 12 526

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dlugosiodlo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dlugosiodlo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja basenu w miejscowości Długosiodło

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aea1af51-7883-47d0-975f-ad1e669a6359

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198936

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043499/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja basenu w miejscowości Długosiodło

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00406671

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 592503,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest modernizacja instalacji uzdatniania wody dla basenu zewnętrznego zlokalizowanego w Długosiodle. Modernizacja polega na usunięciu istniejącego osprzętu znajdującego się w stacji uzdatniania wody (pompy obiegowe, system dozujący, urządzenie kontrolno – pomiarowe). Należy pozostawić rurociągi doprowadzające wodę do niecki basenowej oraz odprowadzające wodę z przelewu – modernizacja zakłada wpięcie się w istniejącą instalację poprzez prowadzenie rurociągów z nowej lokalizacji pomieszczenia technicznego do obecnej SUW. Zaprojektowano 8 zbiorników filtracyjnych. Dostawie podlegają:
• Filtry ciśnieniowe o średnicy 1000 mm – 8 szt.
• Złoże filtracyjne, piaskowo – żwirowe – 6 kpl.
• Ręczne zawory 6 – drogowe – 8 szt.
• Tablice z manometrami do poboru próbek wody, zawory odpowietrzające do filtrów – 6 kpl.
• Pompy obiegowe z prefiltrem o mocy 5 kW – 3 szt.
• Urządzenie kontrolno – pomiarowe – 1 kpl.
• Pompy dozujące chemię basenową – 3 szt.
• Zbiornik przelewowy – 1 szt.
• Orurowanie i ozaworowanie instalacji obiegu basenu – 1 kpl.
• Szafa zasilająco - sterująca dla obiegu basenu – 1 szt.
• Okablowanie i okorytowanie urządzeń dla obiegu basenu – 1 kpl.
Istniejący zbiornik filtracyjny po modernizacji będzie pełnił funkcję zbiornika wód popłucznych, z którego woda będzie odprowadzana do znajdującej się obok studzienki wód popłucznych, a stamtąd trafi do kanalizacji. W związku z powyższym należy usunąć z niego elementy filtracyjne oraz zbędne przewody. Zbiornik należy odpowiednio uszczelnić, a następnie doprowadzić do niego przewód odprowadzający wodę z płukania filtrów. Zakres robót został określony w dokumentacji technicznej i przedmiarze robót stanowiącymi załącznik do SWZ.
2) Zamawiający wymaga aby oferta obejmowała wszystkie roboty konieczne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia. W zakresie rzeczowym należy ująć wszystkie roboty niezbędne do zrealizowania zamówienia wynikające z przedmiaru robót jak również w nim nie ujęte, niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43324100-1 - Urządzenia do basenów kąpielowych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 516034,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 885677,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 516034,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B&B Polska Przemysław Miklaszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 142365243

7.3.3) Ulica: Hassa 2/9

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-495

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 516034,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane