Remont schodów wejściowych w CKZiU nr 1 w Gdyni
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00507703
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00507703/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-19 13:43
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ffcc368d-2697-4376-b8c3-a07174ad9b76
- Identyfikator
- 365082966
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00507703 z dnia 2024-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów wejściowych w CKZiU nr 1 w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365082966
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Morska 79
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-222
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ckziu1.edu.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ckziu1gdynia.wixsite.com/ckziu1gdynia
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ffcc368d-2697-4376-b8c3-a07174ad9b761.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont schodów wejściowych w CKZiU nr 1 w Gdyni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffcc368d-2697-4376-b8c3-a07174ad9b76
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507703
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484832
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty obejmują remont schodów wejściowych, naprawę podkonstrukcji schodów i ponowne ułożenie warstw wykończeniowych z oryginalnych płyt i bloków kamiennych oraz naprawę przyległych fragmentów ścian ryzalitu wejściowego w tym, rekonstrukcję pierwszej warstwy boniowania portalu wejściowego, naprawę i izolację ścian fundamentowych na styku ze schodami. Wykonanie balustrad pośrednich i nawierzchni poprawiając sposób spełnienia wymogów zapewnienia dostępności budynku.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 13 do SWZ.
Prace należy prowadzić zapewniając Nadzór Konserwatorski.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45410000-4 - Tynkowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
44113120-2 - Płyty chodnikowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
92522200-8 - Usługi ochrony budynków historycznych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45321000-3 - Izolacja cieplna
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2024-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |