Dostawa urządzeń brzegowych wraz z pakietem licencji i wsparciem technicznym producenta urządzeń w ramach realizacji projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Czerwonak”
GMINA CZERWONAK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00199025
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00199025/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-15 10:27
- Lokalizacja
- Czerwonak, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6706134-8a39-4198-b354-3424edff81a3
- Identyfikator
- 7773129484
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Rutery siecioweUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania do switcha lub routeraInfrastruktura sieciowaUsługi szkolenioweUsługi szkolenia komputerowego
Wykonawcy
1 przyznane
XCOMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 0
64 575 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00199025 z dnia 2026-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń brzegowych wraz z pakietem licencji i wsparciem technicznym producenta urządzeń w ramach realizacji projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Czerwonak”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERWONAK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258744
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Źródlana 39
1.5.2.) Miejscowość: Czerwonak
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-004
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bz@czerwonak.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonak.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czerwonak.ezamawiajacy.pl/pn/CZERWONAK/demand/272410/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa urządzeń brzegowych wraz z pakietem licencji i wsparciem technicznym producenta urządzeń w ramach realizacji projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Czerwonak”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6706134-8a39-4198-b354-3424edff81a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00199025
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019643/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Cyberbezpieczny Samorząd - dostawa sprzętu komputerowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Niniejsze zamówienie dofinansowane jest w związku z realizacją Umowy o powierzenie grantu FERC.02.02-CS.01-001/23/1454/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024 w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00151963
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 52100,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń brzegowych wraz z pakietem licencji
i wsparciem technicznym producenta urządzeń w ramach realizacji projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Czerwonak”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32413100-2 - Rutery sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48219500-1 - Pakiety oprogramowania do switcha lub routera
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64575,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65190,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64575,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Xcomp Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9551945132
7.3.3) Ulica: Białowieska 6B
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-010
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64575,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia w następujących terminach:1) dostawa urządzeń brzegowych, wdrożenie oraz przeprowadzenie szkolenia do 30 dni od dnia podpisania umowy,
2) utrzymanie ważności licencji przez okres 12 miesięcy od dnia protokolarnego odbioru przedmiotu umowy.
W ogłoszeniu wskazano 13 miesięcy ze względu na możliwości wskazania terminu albo dniami albo miesiącami.
| 2026-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |