"Termomodernizacja świetlicy wiejskiej w Wiadrowie"
Gmina i Miasto Żuromin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00507711
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00507711/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-19 13:44
- Lokalizacja
- Żuromin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3df92d0f-2688-46f7-b87f-b1945fecdec1
- Identyfikator
- 5110270269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00507711 z dnia 2024-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Termomodernizacja świetlicy wiejskiej w Wiadrowie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Żuromin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377936
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Żuromin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48236572558
1.5.8.) Numer faksu: +48236572540
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zuromin.info
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zuromin.ibip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zuromin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Termomodernizacja świetlicy wiejskiej w Wiadrowie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3df92d0f-2688-46f7-b87f-b1945fecdec1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507711
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052339/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja świetlicy wiejskiej w Wiadrowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454599
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KiZP.271.2.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 229517,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej we Wiadrowie, na działce nr ewid. 251. Jest to budynek jednokondygnacyjny w konstrukcji murowo-żelbetowej, wykonany w technologii tradycyjnej z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej pokryty blachą trapezową o kubaturze 1885,0 m3, powierzchni zabudowy 399,70 m2 i powierzchni użytkowej 333,88 m2.
Informacje o powierzchni zabudowy, wysokości i liczbie kondygnacji:
Powierzchnia zabudowy: 399,70 m2;
Wysokość: 8,10 m;
Liczba kondygnacji naziemnych: 1;
Budynek niski – (N).
Termomodernizacja budynku obejmuje następujące roboty budowlane:
a) prace przygotowawcze,
b) zasadnicze roboty dociepleniowe:
- mocowanie styropianu do ścian przy pomocy zaprawy klejowej i łączników mechanicznych,
- wykonanie warstwy zbrojonej,
- montaż nowych podokienników,
- ponowny montaż rur spustowych z PCV;
- wykonanie wyprawy zewnętrznej z malowaniem farbą silikatową
- wykonanie opaski o szer. z kostki brukowej gr. 6,0 cm na podsypce piaskowej,
- uporządkowanie terenu.
Zakres robót obejmuje między innymi:
- roboty rozbiórkowe
- roboty ziemne
- docieplenie ścian fundamentowych
- docieplenie ścian zewnętrznych nadziemia
- zagospodarowanie terenu – opaska wokół budynku, nawiezienie ziemi urodzajnej
- instalacja odgromowa
- rusztowania i roboty porządkowe
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
Zał. Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia,
Zał. Nr 2 do SWZ - Przedmiar robót
Zał. Nr 3 do SWZ - Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru robót
UWAGA: Załączony przedmiar robót jest materiałem pomocniczym do wyliczenia ceny ryczałtowej oferty, a ewentualne nieujęte w nich elementy robót wynikające opisu przedmiotu zamówienia, Specyfikacji Technicznych nie mogą stanowić podstawy do żądania przez Wykonawcę dodatkowego wynagrodzenia.
Wspólny Słownik Zamówień kod (CPV):
- 45000000-7 – Roboty budowlane
3.2 Gwarancja
Na roboty budowlane oraz wbudowane materiały Wykonawca udziela gwarancji na okres minimum 36 miesięcy od daty podpisania przez Strony protokołu odbioru końcowego inwestycji.
Uwaga: długość okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane stanowi kryterium oceny ofert).
3.3 Inwestycja dofinansowana z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2024”.
3.4 Roboty będące przedmiotem umowy należy wykonać z należytą starannością, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, przedmiarem robót, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz obowiązującymi polskimi normami i przepisami prawa, zasadami współczesnej wiedzy technicznej i uzgodnieniami dokonanymi w trakcie realizacji robót.
3.5 Materiały stosowane przez Wykonawcę podczas realizacji przedmiotu zamówienia powinny być fabrycznie nowe i odpowiadać co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do stosowania w budownictwie zgodnie z ustawą Prawo Budowlane.
3.6 Za bezpieczeństwo na terenie, na którym wykonywane będą roboty od chwili rozpoczęcia robót aż do zakończenia realizacji inwestycji (zakończonej protokołem odbioru) odpowiedzialny będzie Wykonawca.
3.7 Wykonawca zobowiązany jest do wykonania inwentaryzacji powykonawczej robót
4. WYMAGANIA W ZAKRESIE ZATRUDNIENIA NA PODSTAWIE STOSUNKU PRACY, W OKOLICZNOŚCIACJH O KTÓRYCH MOWA W ART. 95 USTAWY PZP
Zamawiający stosownie do art. 95 ust 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę (w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy Kodeks pracy) osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia:
- roboty rozbiórkowe
- roboty ziemne
- docieplenie ścian fundamentowych
- docieplenie ścian zewnętrznych nadziemia
- zagospodarowanie terenu – opaska wokół budynku, nawiezienie ziemi urodzajnej
- instalacja odgromowa
- rusztowania i roboty porządkowe
- kierowanie pojazdami,
- obsługa maszyn budowlanych,
- wykonanie innych czynności (prac fizycznych) związanych z wykonaniem bezpośrednio prac budowlanych objętych przedmiotem zamówienia.
Wymóg nie dotyczy czynności wykonywanych przez osoby kierujące budową: kierownika budowy, kierownika robót oraz innych osób pełniących samodzielnie funkcje techniczne w budownictwie; dostawców materiałów budowlanych.
Zamawiający wymaga aby Wykonawca lub podwykonawca zatrudnił w/w osoby przez cały okres realizacji przedmiotu zamówienia tj. od rozpoczęcia do końca upływu terminu realizacji zamówienia; w przypadku rozwiązania stosunku pracy przez pracownika lub przez pracodawcę przed zakończeniem tego okresu wykonawca zobowiązany jest do zatrudnienia na to miejsce innej osoby.
Szczegóły dotyczące wymagań zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w tym: postanowienia dotyczące sposobu dokumentowania zatrudnienia oraz kontroli spełniania przez wykonawcę lub podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu ich niespełnienia zawarte zostały we wzorze umowy – Załącznik nr 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177120,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 374678,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177120,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TYMBUD WOJCIECH SZWECH
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7742585695
7.3.3) Ulica: Dębowa
7.3.4) Miejscowość: Maszewo Duże
7.3.5) Kod pocztowy: 09-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177120,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |