Kompleksowe opracowanie/aktualizacja dokumentacji SZBI, audyty i szkolenia dla Urzędu Gminy Zamość oraz GOPS Zamość w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Zamość”

Gmina Zamość

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00507721
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00507721/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-19 13:45
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c40ef60-4489-48f5-b9e0-37b13028af4d
Identyfikator
9222717648
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi audytuUsługi szkolenioweSystem zarządzania dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00507721 z dnia 2024-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe opracowanie/aktualizacja dokumentacji SZBI, audyty i szkolenia dla Urzędu Gminy Zamość oraz GOPS Zamość w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Zamość”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zamość

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368724

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Peowiaków 92

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@zamosc.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugzamosc.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminazamosc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe opracowanie/aktualizacja dokumentacji SZBI, audyty i szkolenia dla Urzędu Gminy Zamość oraz GOPS Zamość w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Zamość”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c40ef60-4489-48f5-b9e0-37b13028af4d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507721

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059607/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.22 Kompleksowe opracowanie/aktualizacja dokumentacji SZBI, audyty i szkolenia dla Urzędu Gminy Zamość oraz GOPS Zamość w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Zamość”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477699

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.32.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe wykonanie zamówienia dotyczącego opracowania/aktualizacji dokumentacji SZBI, przeglądu SZBI, przeprowadzenie audytu KRI, ksc i testów podatności, przeprowadzenie końcowego audytu wdrożonego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, szkolenia dla pracowników i kierownictwa z SZBI oraz podstaw ISO 27001 w Urzędzie Gminy Zamość oraz GOPS Zamość.

Całość zamówienia musi być zrealizowana zgodnie z warunkami i wytycznymi konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC).

Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2.

2. Wykonawca zobowiązany jest:
1) Całość zamówienia musi być zrealizowana zgodnie z warunkami i wytycznymi konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC).
2) wykonać przedmiot umowy w pełnym zakresie, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego, obowiązującymi przepisami prawa, zasadami wiedzy i normami oraz z zachowaniem należytej staranności,
3) zapewniać personel posiadający zdolności, doświadczenie, wiedzę oraz wymagane uprawnienia, w zakresie niezbędnym do wykonania przedmiotu umowy, zgodnie ze złożoną ofertą oraz wzajemne skoordynowanie techniczne wykonanych przez te osoby opracowań, dokumentacji, raportów,
4) bezpośredniego kontaktu z Zamawiającym poprzez udział w spotkaniach roboczych w siedzibie Zamawiającego, na których Wykonawca będzie przedstawiał postęp prac oraz do przyjazdów na każde wezwanie Zamawiającego,
5) dokonywanie ewentualnych zmian, uzupełnień, poprawek sporządzonych dokumentów, raportów,
6) wyjaśnianie wątpliwości dotyczących sporządzonych dokumentów, raportów

2.1 Zamawiający jest uprawniony do zgłoszenia uwag i zastrzeżeń albo wystąpienia do Wykonawcy z żądaniem usunięcia określonej osoby spośród personelu Wykonawcy lub jego Podwykonawcy, która pomimo udzielonego jej upomnienia:
a) uporczywie wykazuje rażący brak staranności,
b) wykonuje swoje obowiązki w sposób niekompetentny lub niedbały,
c) nie stosuje się do postanowień umowy lub
d) nie uwzględnia zaleceń Zmawiającego i jego wytycznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 79212000-3 - Usługi audytu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

48311100-2 - System zarządzania dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w ogłoszonym postępowaniu stwierdził na podstawie zadanych do postępowania pytań, iż popełnił błąd polegający na połączeniu części wdrożeniowo-szkoleniowej i części audytorskiej, które w świetle prawa się wykluczają. Istnieje zatem konieczność unieważnienia postępowania.
2024-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi