Dostawa elementów betonowych (sprzedaż wraz z transportem i rozładunkiem) do budowy piwnic grobowych z przestrzenią sanitarną dla Cmentarza Komunalnego w Sosnowcu przy ulicy Wojska Polskiego 124
Miejski Zakład Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00200208
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00200208/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-15 14:15
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23fb4123-6390-4b83-bbb0-0ba8b9f7e9fc
- Identyfikator
- 6443453672
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty betonowe
Wykonawcy
2 przyznane
PRODUCENT ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH "BETONIARNIA KACZMAREK" PPHU S.C. MICHAŁ KACZMAREK, RAFAŁ KACZMAREKSiedliszowice, PL · lot 0
69 043,69 PLNPRODUCENT ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH "BETONIARNIA KACZMAREK" PPHU S.C. MICHAŁ KACZMAREK, RAFAŁ KACZMAREKSiedliszowice, PL · lot 1
43 864,26 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00200208 z dnia 2026-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa elementów betonowych (sprzedaż wraz z transportem i rozładunkiem) do budowy piwnic grobowych z przestrzenią sanitarną dla Cmentarza Komunalnego w Sosnowcu przy ulicy Wojska Polskiego 124
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 27681549000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plonów 22i
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: v.blasiak@um.sosnowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mzuk.sosnowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,224094,2e28b1b1153d3fa3d6f3b9b06fbb63f6.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa elementów betonowych (sprzedaż wraz z transportem i rozładunkiem) do budowy piwnic grobowych z przestrzenią sanitarną dla Cmentarza Komunalnego w Sosnowcu przy ulicy Wojska Polskiego 1242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23fb4123-6390-4b83-bbb0-0ba8b9f7e9fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200208
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126489
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.C.271.1.12.2026.VB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – Dostawa (sprzedaż wraz z transportem i rozładunkiem) piwnic grobowych z przestrzenią sanitarną: pojedynczych, podwójnych, trzy- i czterokomorowych.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44114200-4 - Produkty betonowe
4.5.5.) Wartość części: 142111,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Dostawa (sprzedaż wraz z transportem i rozładunkiem) piwnic grobowych urnowych pojedynczych i rodzinnych.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44114200-4 - Produkty betonowe
4.5.5.) Wartość części: 174796,53 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69043,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69043,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69043,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Rafał Kaczmarek Producent Elementów Prefabrykowanych "Betoniarnia Kaczmarek" PPHU
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Michał Kaczmarek Producent Elementów Prefabrykowanych "Betoniarnia Kaczmarek" PPHU
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6492178881
7.3.4) Miejscowość: Siedliszowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69043,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-04-02 do 2026-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43864,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43864,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43864,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Rafał Kaczmarek Prpducent Elementów Prefabrykowanych "Betoniarnia Kaczmarek" PPHU
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Michał Kaczmarek Producent Elementów Prefabrykowanych Betoniarnia Kaczmarek PPHU
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6492178881
7.3.4) Miejscowość: Siedliszowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43864,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-04-02 do 2026-12-31| 2026-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |