DOSTAWA ENERGII CIEPLNEJ DO OBIEKTU KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W SOKÓŁCE
Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00507822
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00507822/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-19 14:02
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92fcf9f3-6993-429a-81e1-2274c4a2fe9e
- Identyfikator
- 5420207868
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00507822 z dnia 2024-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA ENERGII CIEPLNEJ DO OBIEKTU KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W SOKÓŁCE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050252820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 65
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-003
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kwp@bk.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podlaska.policja.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA ENERGII CIEPLNEJ DO OBIEKTU KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W SOKÓŁCE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92fcf9f3-6993-429a-81e1-2274c4a2fe9e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507822
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00219092/30/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.27 Dostawa energii cieplnej do KPP w Sokółce przy ul. Białostockiej 69B (dystrybucja i sprzedaż)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
• prawne: art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych
faktyczne (w przypadku zastosowania trybu innego niż przetarg ograniczony i przetarg nieograniczony): Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ciepła z sieci ciepłowniczej na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Sokółce przy ul. Białostockiej 69B w Sokółce. Przeprowadzenie postępowania w trybie innym niż z wolnej ręki uniemożliwiają uwarunkowania techniczne dostawy ciepła z sieci ciepłowniczej na terenie miasta Sokółka, na którym znajdują się obiekty Zamawiającego. Jedynym wykonawcą mogącym realizować przedmiot zamówienia, z przyczyn technicznych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Sokółce Sp. z o. o., ul. Kołłątaja 55, 16-100 Sokółka NIP 5450000681. Jest to jedyny dostawca mogący dostarczyć przedmiot zamówienia na tym terenie. Według wiedzy Zamawiającego nie istnieje również rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 38/C/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ciepła z sieci ciepłowniczej na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Sokółce przy ul. Białostockiej 69B w Sokółce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Sokółce sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5450000681
7.3.4) Miejscowość: Sokółka
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232503,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
| 2024-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |