Razem łatwiej wsparcie seniorów w Gminie Mniszków - prace remontowo adaptacyjne budynku

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W MNISZKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00200384
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00200384/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-15 14:48
Lokalizacja
Mniszków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1608d9c3-5d8f-46f4-b00e-e07f99f05dbf
Identyfikator
7681736845
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianWyrównywanie podłógTynkowanieRoboty murowePrzebudowa budynkówPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ LEWANDOWSKIOpoczno, PL · lot 0
450 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00200384 z dnia 2026-04-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Razem łatwiej wsparcie seniorów w Gminie Mniszków - prace remontowo adaptacyjne budynku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W MNISZKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590790781

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców Wielkopolskich 10

1.5.2.) Miejscowość: Mniszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-341

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 756-17-90

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gops@mniszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gops-mniszkow.naszops.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1608d9c3-5d8f-46f4-b00e-e07f99f05dbf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Razem łatwiej wsparcie seniorów w Gminie Mniszków - prace remontowo adaptacyjne budynku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1608d9c3-5d8f-46f4-b00e-e07f99f05dbf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200384

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00152288/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Razem łatwiej wsparcie seniorów w Gminie Mniszków - prace remontowo adaptacyjne budynku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

“Razem łatwiej – wsparcie seniorów w Gminie Mniszków” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00153068

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach zadania jest planowane wykonanie prac remontowo adaptacyjnych:
1. Prace remontowo – adaptacyjne - Wsparcie w ramach Klubu Seniora
2. Prace remontowo-adaptacyjne w Wypożyczalni - Wypożyczalnia sprzętu
rehabilitacyjnego
Zakres rzeczowy obejmuje, m.in.:
• Wyburzenie ścianek działowych w pomieszczeniach sanitariatów
• Wymiana drzwi wewnętrznych w pomieszczeniach wraz z obróbką
• Montaż drzwi wewnętrznych
• Wymurowanie ścianek działowych
• Wykucie otworów w stropie i stropodachu pod montaż klap oddymiających wraz z wykonaniem wzmocnienia otworów i wykonaniem obróbek na połaci dachu
• Montaż klap oddymiających
• Montaż drzwi p.poż (EI30) w celu oddzielenia klatki schodowej prowadzącej na I piętro oraz montaż drzwi p.poż. (EI30) w celu zamknięcia zejścia do piwnicy
• Skucie płytek na ścianach w sanitariatach
• Rozebranie posadzek z płytek ceramicznych w sanitariatach
• Skucie tynków wewnętrznych w razie potrzebny, odgrzybienie części ścian przy oknach
• Wykonanie tynków cem. wap. na ścianach
• Wykonanie nowych podłoży betonowych pod posadzki wraz z ułożeniem płytek ceramicznych podłogowych oraz montażem wykładziny z tworzyw sztucznych
• Ułożenie płytek ceramicznych na ścianach w sanitariatach, części kuchennej
• Montaż sufitu podwieszanego w sanitariatach typu Amstrong
• Malowanie ścian i sufitów
• Montaż szafki hydrantu p.poż. na piętrze
• Wymiana lamp i osprzętu elektrycznego wraz z instalacją, montaż oświetlenia awaryjnego oraz instalacji alarmowej
• Dostosowanie instalacji wod.-kan. i C.O.
• Montaż kanałów wentylacyjnych do pomieszczeń
• Montaż umywalek, sedesów oraz pisuaru wraz z bateriami i zaworami oraz podgrzewacza wody
• Montaż odbojnic na ścianach
• Wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do budynku

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają dokumenty stanowiące załącznik nr 1 do niniejszej SWZ - Dokumentacja, tj.:
1) Dokumentacja techniczna,
2) Przedmiar robót,
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45410000-4 - Tynkowanie

45262520-2 - Roboty murowe

45262700-8 - Przebudowa budynków

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 450000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 509647,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 450000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIUSZ LEWANDOWSKI Usługi Ogólnobudowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7681010597

7.3.3) Ulica: Prymasa Stefana Wyszyńskiego

7.3.4) Miejscowość: Opoczno

7.3.5) Kod pocztowy: 26-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 450000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane