Budowa i modernizacja punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych

Gmina Końskowola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00200591
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00200591/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-15 16:33
Lokalizacja
Końskowola, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6a709fe-ec1f-4807-b98c-c2671ad7ffff
Identyfikator
7162671389
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie stacji recyklinguKładzenie wykładzin elastycznychInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty malarskieRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychMaszyny ważące i wagiWznoszenie ogrodzeńPojemniki do przechowywaniaRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeTynkowanieBetonowanieZbrojenieInstalowanie drzwi i okienRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie wyrobów metalowychKładzenie płytekRoboty izolacyjneKładzenie glazuryRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty murarskieRoboty w zakresie nawierzchni ulic

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁGORZATA ŚWIECA-IGNATIUKOrchówek, Włodawa, PL · lot 0
2 668 999,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00200591 z dnia 2026-04-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Końskowola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019661

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pożowska

1.5.2.) Miejscowość: Końskowola

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-130

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 81 88 16 201 wew. 128

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konskowola.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkonskowola.bip.lubelskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-konskowola.ezamawiajacy.pl/pn/gmina-konskowola/demand/261808/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i modernizacja punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6a709fe-ec1f-4807-b98c-c2671ad7ffff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200591

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043711/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa i modernizacja punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Ochrona zasobów środowiska i klimatu programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Tytuł projektu: „Budowa i modernizacja punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie MOF Miasta Puławy"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00072700

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IiR.271.1.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa i modernizacja punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn. „Budowa i modernizacja punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych”.
Zakres prac obejmuje roboty budowlane związane z budową PSZOK w zakresie obejmującym zagospodarowanie terenu oznaczonego symbolem O na Rys Nr 1 PZT i zawiera m.in. następujące roboty budowlane:
1) budowę budynku biurowego PSZOK (Nr 3),
2) budowę betonowej najazdowej rampy rozładunkowej z magazynami – magazyny pod wiatą: magazyn odpadów niebezpiecznych / elektroodpadów, magazyn techniczny, magazyn do ponownego użycia,
3) budowę wiaty stalowej,
4) utwardzenie placu kostką brukową, z uwzględnieniem miejsc na kontenery,
5) budowę systemowej wagi samochodowej zagłębionej, na fundamentach żelbetowych,
6) wymiana złącza SPL na złącze licznikowe ZL oraz wykonanie rozdzielni RG,
7) wykonanie instalacji elektrycznej zasilającej oświetlenie zewnętrzne terenu, wagi, wiaty - w technologii LED, obejmujące n.in. montaż słupów stalowych i opraw,
8) wykonanie wewnętrznej instalacji elektrycznej budynku biurowego PSZOK,
9) wykonanie przyłączy wodociągowych,
10) wykonanie przyłączy instalacji kanalizacji sanitarnej,
11) wykonanie instalacji sanitarnych wewnętrznych – instalacja wod.-kan., c.w.u. pojemnościowy, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła,
12) wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej,
13) wykonanie instalacji klimatyzacji,
14) wykonanie ogrzewania elektrycznego,
16) wykonanie instalacji odprowadzającej wody opadowe na tereny biologiczne,
17) wykonanie instalacji odgromowej,
18) budowa ogrodzenia panelowego z bramami i furtką,
19) roboty montażowo budowlane,
20) roboty dotyczące nawierzchni – roboty rozbiórkowe, wykonanie rowu odparowującego (zbiornika odparowującego) i odwodnienia liniowego oraz zagospodarowanie terenów zielonych,
21) budowa terenowego zbiornika odparowującego,
Wszystkie instalacje wewnętrzne (realizowane w ramach niniejszego zamówienia) odnoszą się do instalacji w obrębie terenu oznaczonego symbolem O na Rys. 1 PZT.
W ramach umowy Wykonawca dostarczy i sprzeda a Zamawiający kupi następujące kontenery:
- kontener KP36 - 3 szt, (opis w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót)
- kontener KP15 - 1 szt, (opis w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót)
- kontener KP7 - 4 szt, (opis w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót)
- kontener MGB 1100l - 5 szt, (opis w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót)
- kontener samo prasujący do 10m3 - 1 szt, (opis w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót)
- kontener magazynowy zamykany - 4 szt.,
(z uwagi na ograniczoną ilość miejsca zamawiający nie ma możliwości zamieścić pełnej treści z pkt 4.1 SWZ)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) dokumentacja projektowa,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiar robót,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213270-6 - Roboty budowlane w zakresie stacji recyklingu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45213270-6 - Roboty budowlane w zakresie stacji recyklingu

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

42923000-2 - Maszyny ważące i wagi

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

44613400-4 - Pojemniki do przechowywania

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45410000-4 - Tynkowanie

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45431200-9 - Kładzenie glazury

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45262522-6 - Roboty murarskie

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2668999,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4156400 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2668999,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE STYL-BUD MAŁGORZATA ŚWIECA-IGNATIUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5651458665

7.3.4) Miejscowość: Włodawa

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2668999,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-07
2026-04-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane