Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby realizacji projektu pn. "Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa Urzędu Miasta Szczecinek" w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

MIASTO SZCZECINEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00200702
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00200702/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-16 07:32
Lokalizacja
Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbb25ae8-e7ad-45ea-b634-6cd8a63730a9
Identyfikator
6730010209
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUrządzenia do przechowywania i odczytu danychPakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwaniaUsługi konfiguracji oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

'ZAKŁAD ELEKTRONICZNEJ TECHNIKI OBLICZENIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 'Koszalin, PL · lot 0
117 465 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00200702 z dnia 2026-04-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby realizacji projektu pn. "Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa Urzędu Miasta Szczecinek" w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SZCZECINEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 13

1.5.2.) Miejscowość: Szczecinek

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.szczecinek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczecinek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dbb25ae8-e7ad-45ea-b634-6cd8a63730a9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby realizacji projektu pn. "Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa Urzędu Miasta Szczecinek" w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbb25ae8-e7ad-45ea-b634-6cd8a63730a9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200702

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033376/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby realizacji projektu pn. "Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa Urzędu Miasta Szczecinek" w ramach projektu grantowego Cyberbezpieczny Samorząd

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021- 2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, w ramach Projektu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23, zgodnie z Umową o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0689/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00153201

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch serwerów NAS w ramach projektu grantowego pn.: „Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa Urzędu Miasta Szczecinek”, współfinansowanego z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021- 2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, w ramach Projektu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23, zgodnie z Umową o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0689/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek, wniesienie urządzeń, o których mowa w ust. 1 powyżej do miejsca wskazanego przez Zamawiającego – uruchomienie sprzętu i jego konfigurację zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
3. Miejsce dostawy – Urząd Miasta Szczecinek, pl. Wolności 13, 78-400 Szczecinek.
4. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r., nieużywany, nieuszkodzony i nieobciążony prawami osób trzecich.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis techniczny i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
6. Wykonawca dostarczy sprzęt, którego parametry będą zgodne (lub wyższe) z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
7. W dniu dostawy Wykonawca przekaże Zamawiającemu wykaz dostarczonego sprzętu wraz z numerami seryjnymi urządzeń oraz wszelką dokumentację dostarczoną przez producenta urządzeń.
8. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia udziela Zamawiającemu gwarancji jakości na sprzęt (w tym podzespoły) przez okres minimum 60 miesięcy. Szczegółowe warunki rękojmi za wady i gwarancji jakości zostały przedstawione w § 8 wzoru umowy, który stanowi załącznik nr 10 do niniejszej SWZ.
9. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w przypadku, jeżeli
w opisywanym przedmiocie zamówienia stosuje się odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
10. W przypadku, jeżeli SWZ lub jej załączniki wskazują znaki towarowe, nazwy producentów, pochodzenie, Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. zastosowanie innych rozwiązań niż wskazane za pomocą znaków towarowych itd., pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w SWZ. Zastosowanie parametrów lepszych od wskazanych jest dopuszczalne. Wykonawca, który zastosował rozwiązania równoważne lub lepsze, ma obowiązek wskazać je w swojej ofercie i wykazać równoważność lub wyższość w stosunku do rozwiązań opisanych w SWZ.
11. Ciężar dowodowy w zakresie udowodnienia równoważności zaoferowanych rozwiązań z rozwiązaniami opisanymi poprzez wskazanie przykładowego znaku towarowego, patentu, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, spoczywa na wykonawcy.
12. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale XXI SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 117465,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117465,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 117465,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 330893940

7.3.3) Ulica: 4-go Marca 38

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-708

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 117465,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

2026-04-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy