Dostawa kamer systemu monitoringu wizyjnego CCTV, akcesoriów montażowych i licencji
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00201250
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00201250/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-16 10:26
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02bf2708-ed07-4aad-97e0-bcb1b54b02bf
- Identyfikator
- 9570730409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętymPakiety oprogramowania zarządzającego licencjamiAdaptery
Wykonawcy
1 przyznane
EMTEL SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL · lot 0
163 943,72 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00201250 z dnia 2026-04-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kamer systemu monitoringu wizyjnego CCTV, akcesoriów montażowych i licencji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dębinki 7
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-952
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 585844927
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kwodecki@uck.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uck.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uck-gdansk.ezamawiajacy.pl/pn/UCK-GDANSK/demand/270263/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kamer systemu monitoringu wizyjnego CCTV, akcesoriów montażowych i licencji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02bf2708-ed07-4aad-97e0-bcb1b54b02bf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201250
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00147851
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 14/TP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa kamer systemu monitoringu wizyjnego CCTV, akcesoriów montażowych i licencji
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamer systemu monitoringu wizyjnego CCTV, akcesoriów montażowych i licencji w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 32234000-2 - Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami
32331100-3 - Adaptery
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163943,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189875,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163963,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EMTEL SYSTEM Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811829836
7.3.3) Ulica: ul. Promienista 11
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-288
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163943,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2026-04-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |