przebudowa drogi powiatowej Nr 3002L – ul. Sitarska od km 0+005,20 do km 0+499 oraz drogi powiatowej Nr 2972L – ul. Al. 400-lecia od km 1+159,15 do km 1+597 w miejscowości Biłgoraj

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00201259
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00201259/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-16 10:29
Lokalizacja
Biłgoraj, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67b45ec7-bf68-4043-81ef-f17edc34ba3a
Identyfikator
9181718845
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie regulacji ruchuRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

PBI INFRASTRUKTURA SPÓŁKA AKCYJNAKraśnik, PL · lot 0
3 705 553,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00201259 z dnia 2026-04-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
przebudowa drogi powiatowej Nr 3002L – ul. Sitarska od km 0+005,20 do km 0+499 oraz drogi powiatowej Nr 2972L – ul. Al. 400-lecia od km 1+159,15 do km 1+597 w miejscowości Biłgoraj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Sikorskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpbilgoraj.home.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpbilgoraj.bip.lubelskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67b45ec7-bf68-4043-81ef-f17edc34ba3a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie siecią dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

przebudowa drogi powiatowej Nr 3002L – ul. Sitarska od km 0+005,20 do km 0+499 oraz drogi powiatowej Nr 2972L – ul. Al. 400-lecia od km 1+159,15 do km 1+597 w miejscowości Biłgoraj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67b45ec7-bf68-4043-81ef-f17edc34ba3a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201259

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053673/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 przebudowa drogi pow. nr 3002L - ul. Sitarska, 2972- Al. 400-lecia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00140414

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.3510.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1 Przedmiotem zamówienia jest: przebudowa drogi powiatowej Nr 3002L – ul. Sitarska od km 0+005,20 do km 0+499 oraz drogi powiatowej Nr 2972L – ul. Al. 400-lecia od km 1+159,15 do km 1+597 w miejscowości Biłgoraj.
5.1.1 W ramach inwestycji przewiduje się: przebudowę drogi nr 3002L o długości 493 mb oraz drogi nr 2972L o długości 438 mb. Przebudowa obejmuje wykonanie następujących robót:
roboty rozbiórkowe, wykonanie kanalizacji deszczowej, wykonanie chodników, zjazdów, poszerzenie istniejącej nawierzchni, wykonanie nowej nawierzchni, wykonanie opaski jezdni, przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej, wykonanie oświetlenia ulicznego, wykonanie przejść dla pieszych wraz z dedykowanym oświetleniem i nawierzchnią fakturową, przebudowa skrzyżowań z drogami gminnymi, oznakowanie poziome i pionowe, urządzenia brd.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3705553,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5658000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3705553,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBI Infrastruktura S. A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8161465524

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

dopuszcza powierzenie części zamówienia podwykonawcom poza robotami bitumicznymi

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3705553,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-20
2026-04-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane