Wykonanie i modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Nagłowice
Gmina Nagłowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00507977
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00507977/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-19 14:34
- Lokalizacja
- Nagłowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-973779ac-3bf2-4740-80e7-8d33e36b427b
- Identyfikator
- 6562213721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00507977 z dnia 2024-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie i modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Nagłowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nagłowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010398
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Reja 9
1.5.2.) Miejscowość: Nagłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-362
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@naglowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.naglowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://naglowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie i modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Nagłowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-973779ac-3bf2-4740-80e7-8d33e36b427b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507977
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022091/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie i modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Nagłowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403178
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4064323,52 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest właściwe i zgodne z zasadami sztuki budowlanej
kompleksowe wykonanie inwestycji pn.: „Wykonanie i modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Nagłowice".
2. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie w formule "zaprojektuj i wybuduj" nowych placów zabaw lub modernizacja poprzez doposażenie, wymianę urządzeń na terenie gminy Nagłowice. Planowana inwestycja obejmuje swoim zasięgiem 13 miejscowości i 19 lokalizacji. Place zabaw powstaną w miejscowościach: Brynica Mokra, Caców, Cierno Żabieniec, Deszno, Jaronowice, Nagłowice, Nowa Wieś, Rakoszyn, Ślęcin, Trzciniec, Warzyn Pierwszy, Zagórze, Zdanowice.
Nowo powstałe place zabaw mają zapewnić mieszkańcom gminy Nagłowice możliwość wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu oraz przyczynić się do poprawy sprawności fizycznej dzieci i młodzieży.
Inwestycja przewiduje wykonanie dziewiętnastu placów zabaw wyposażonych w nowe urządzenia zabawowe zróżnicowane pod względem funkcji i poziomu aktywności, nawierzchnię bezpieczną, ławki, kosze, nawierzchnię utwardzoną, tablicę informacyjną i regulaminową, w niektórych przypadkach lampy solarne, monitoring, ogrodzenie, urządzenia fitness oraz altanę wraz z wyposażeniem.
Inwestycja przewiduje także przeprowadzenie prac polegających na profilowaniu terenu, demontażu istniejącej nawierzchni, wykonaniu nasadzeń, wycinki i karczowanie istniejących drzew zakrzewień, naprawie ogrodzenia oraz przeniesieniu urządzeń zabawowych.
3. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania dokumentacji projektowej w zakresie pozwalającym na uzyskanie ostatecznych pozwoleń i uzgodnień, oświadczeń i decyzji niezbędnych do rozpoczęcia robót budowlanych oraz uzyskaniu, w imieniu Zamawiającego, pozwolenia na budowę lub zaświadczenia przyjęcia zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę.
Inwestycja powinna być zrealizowana tak, by nie występowała kolizja z istniejącym drzewostanem oraz sieciami podziemnego uzbrojenia terenu.
4. Wymagania dotyczące norm i certyfikatów dla elementów wyposażenia:
- dla urządzeń zabawowych: certyfikat zgodności z normą PN EN 1176 2017 wydany przez jednostkę posiadającą akredytację PCA.
- dla urządzeń siłowni zewnętrznych: certyfikat zgodności z norma PN-EN 16630:2015-06 wydany przez jednostkę posiadająca akredytację PCA;
5. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi także:
1) zabezpieczenie własnym staraniem i na własny koszt Placu Budowy wraz ze znajdującymi się obiektami, urządzeniami i mieniem, a także utrzymywanie w należytym porządku i stanie technicznym terenu robót oraz dróg wykorzystywanych w celach transportowych na potrzeby budowy, zapewnienie stałego utrzymania porządku i czystości wewnątrz i bezpośrednio na zewnątrz Placu Budowy oraz utrzymania w należytym stanie estetycznym ogrodzenia i obiektów tymczasowych budowy,
2) utrzymanie miejsca wykonywania prac w stanie wolnym od zbędnych przeszkód, usuwanie na bieżąco na własny koszt zbędnych materiałów, odpadów, śmieci, urządzeń prowizorycznych, które nie są już potrzebne,
3) uporządkowanie Placu Budowy oraz zaplecza budowy po zakończeniu robót wraz z rewitalizacją zniszczonych terenów zielonych,
4) dokonanie renowacji/naprawy zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku prowadzonych prac obiektów, elementów obiektów, instalacji oraz dróg,
5) wykonanie prac związanych z usuwaniem z obiektów odpadów budowlanych, a także ich utylizacja,
6) dostawa, montaż oraz uruchomienie i rozruch instalacji stanowiących przedmiot zamówienia,
7) przeprowadzenie prób i szkoleń w niezbędnym zakresie
8) osiągnięcie efektu oraz parametrów techniczno-technologicznych nie gorszych niż zdefiniowane w dokumentacji projektowej,
9) opracowanie dokumentacji powykonawczej,
6. Roboty, stanowiące przedmiot zamówienia obejmują wszystkie czynności umożliwiające wykonanie przez Wykonawcę zobowiązań umownych i odbiór robót przez Zamawiającego w zakresie obiektów oraz infrastruktury technicznej.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto Programie Funkcjonalno- Użytkowym
W wycenie należy uwzględnić koszt wykonania tablicy informacyjne zgodnej z zasadami Programu Rządowy Funduszu "Polski Ład" Program Inwestycji Strategicznych dla każdej lokalizacji placu zabaw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4386807,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7478400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4386807,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Drewnogród Robert Lis
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591224752
7.3.3) Ulica: Źródlana 14
7.3.4) Miejscowość: Podzamcze
7.3.5) Kod pocztowy: 26-065
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie bezpiecznej nawierzchni w strefach bezpieczeństwa urządzeń, które tego wymagają zgodnie z normą PN-EN 1176-1 2017-2.
Podwykonawca: Semika Control Michał Serafin, ul. Władysława Łokietka 14a/4, 41-106 Siemianowice Śląskie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4386807,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |