Budowa ulicy Strażackiej w Aleksandrii – ulice boczne
Gmina Konopiska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00201700
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00201700/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-16 12:17
- Lokalizacja
- Konopiska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b737c57-94a1-42c8-9e62-d0ee1f05ef3b
- Identyfikator
- 5732792374
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00201700 z dnia 2026-04-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Strażackiej w Aleksandrii – ulice boczne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konopiska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398014
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa
1.5.2.) Miejscowość: Konopiska
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-274
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343282057
1.5.8.) Numer faksu: 343441935
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@konopiska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.konopiska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zamowienia.konopiska.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ulicy Strażackiej w Aleksandrii – ulice boczne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b737c57-94a1-42c8-9e62-d0ee1f05ef3b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201700
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021771/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa ul. Strażackiej w Aleksandrii - ulice boczne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00147664
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GR.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem opracowania jest budowa odcinków dróg gminnych klasy „D” (dojazdowe) boczne od ul. Strażackiej w miejscowości Aleksandria II, gmina Konopiska, powiat częstochowski, województwo śląskie.
4.2 W zakresie branży drogowej założono:
- budowę drogi bocznej od ul. Strażackiej w osi IV-IV` z jezdnią o szerokości od 4,5m
do 5,0 m z kostki brukowej betonowej z obustronnymi poboczami utwardzonymi o szer. 0,75m,
- budowę drogi bocznej od ul. Strażackiej w osi V-V` z jezdnią o szerokości 5,0 m z kostki brukowej betonowej z obustronnymi poboczami utwardzonymi o szer. 0,75m,
- budowę zjazdów do przyległych posesji.
4.3 Zakres wykonania robót przewiduje:
roboty ziemne, wykopy, nasypy
warstwa odsączająca 10 cm
podbudowa stabilizowana mechanicznie gr 28 cm
jezdnia ,zjazdy ,chodniki kostka betonowa gr 8 cm-
krawężniki, obrzeża
odwodnienie studnie chłonne, wpusty uliczne
przykanaliki PVC dn 200 mm
4.4 Drogi boczne dochodzące do istniejącego odcinka ul. Strażackiej posiadają nawierzchnie gruntową i oświetlenia pasa drogowego. Drogi nie posiadają odwodnienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 642171,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 920432,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 642171,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOMAX Marcin Sieradzki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9491453826
7.3.3) Ulica: Częstochowska 234
7.3.4) Miejscowość: Jaskrów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-244
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 642171,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-04-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |