Dostawa przewodnika turystycznego "Magurski Park Narodowy i okolice"

Magurski Park Narodowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00201788
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00201788/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-16 12:34
Lokalizacja
Krempna, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5289aa53-3f74-4c25-9b33-ac3e6a3c3931
Identyfikator
6852324044
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Handlowe materiały reklamowe, handlowe katalogi i przewodnikiDrukowane książki, broszury i ulotkiUsługi drukowania i dostawyUsługi projektów graficznych

Wykonawcy

1 przyznane

DRUKARNIA "SIL-VEG-DRUK" SC. JANUSZ PAWELAK;DARIUSZ PEŁKA;DARIUSZ ŚMICHLubliniec, PL · lot 0
20 160 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00201788 z dnia 2026-04-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa przewodnika turystycznego "Magurski Park Narodowy i okolice"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Magurski Park Narodowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180789309

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krempna 59

1.5.2.) Miejscowość: Krempna

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-232

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134414099

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@magurskipn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mpn.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5289aa53-3f74-4c25-9b33-ac3e6a3c3931

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa przewodnika turystycznego "Magurski Park Narodowy i okolice"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5289aa53-3f74-4c25-9b33-ac3e6a3c3931

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201788

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078171/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa przewodnika turystycznego MPN i okolice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00117725

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-370-1-3/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 24206,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przewodników turystycznych po Magurskim Parku Narodowym w postaci gotowych egzemplarzy drukowanych wraz z wersją elektroniczną (PDF).
Dostarczający w swoim zakresie prac zaprojektuje, przygotuje do druku i składu, a następnie wydrukuje oraz dostarczy do siedziby Zamawiającego przewodnik turystyczny Magurski Park Narodowy i okolice. Zatwierdzenie projektu odbędzie się na podstawie proof’u certyfikowanego oraz ozalidu elektronicznego. Zamawiający dostarcza materiały niezbędne do wykonania projektu graficznego (teksty i zdjęcia). W ramach umowy majątkowe prawa autorskie do opracowania graficznego zostaną przeniesione na Zamawiającego. Dodatkowo Wykonawca prześle plik otwarty w formacie PDF całości projektu, najpóźniej w dniu zakończenia umowy.

Parametry techniczne:
• Nakład: 1000 szt.
• format przewodnika: 11 x 16,5 cm (po złożeniu)
• środek:
- objętość: 272 strony + okładka,
- zadruk: 4+4,
- papier: kreda 150 g
• okładka:
- zadruk: 4+4,
- papier: kreda 300 g,
- tylna okładka rozkładana do formatu: 19 x 16,5 cm
• oprawa:
- szyto-klejona,
- lakier

4.5.3.) Główny kod CPV: 22460000-2 - Handlowe materiały reklamowe, handlowe katalogi i przewodniki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

79822500-7 - Usługi projektów graficznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17745,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34944,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20160,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drukarnia SIL-VEG-DRUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751609767

7.3.3) Ulica: Niegolewskich 12

7.3.4) Miejscowość: Lubliniec

7.3.5) Kod pocztowy: 42-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20160,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2026-04-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy