Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Komarów-Osada
GMINA KOMARÓW-OSADA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00201994
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00201994/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-16 13:15
- Lokalizacja
- Komarów-Osada, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a11cb718-8ad6-4e79-8ab7-071aecff0fc4
- Identyfikator
- 9222736172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00201994 z dnia 2026-04-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Komarów-Osada
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOMARÓW-OSADA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 15
1.5.2.) Miejscowość: Komarów-Osada
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-435
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 846388650
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marek.kraczek@komarow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.komarow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://komarow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Komarów-Osada2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a11cb718-8ad6-4e79-8ab7-071aecff0fc4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201994
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053180/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Komarów-Osada
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184180
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRFZ.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Komarów-Osada”.
4.2. Zakres robót obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z wykonaną dokumentacją, SWZ, umową oraz obowiązującymi przepisami obejmujących w szczególności:
- Demontaż istniejących opraw oświetleniowych w ilości 410 szt.,
- Montaż nowych opraw oświetleniowych w ilości 410 szt.,
- Dostawa i uruchomienie systemu sterowania oświetleniem,
- Zapewnienie dostępu do sytemu sterowania oświetleniem na okres 5 lat.
Szczegółowy opis zawarto w załączniku nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2026-04-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |