Remont budowli stanowiącej obiekt liniowy w postaci jezdni ulicy 3-go Maja i ul. Partyzantów w Siedlcach
MIASTO SIEDLCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00508016
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00508016/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-19 14:42
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a7a49b37-4a9f-4f47-b930-c7f1063296a3
- Identyfikator
- 8212525409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00508016 z dnia 2024-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budowli stanowiącej obiekt liniowy w postaci jezdni ulicy 3-go Maja i ul. Partyzantów w Siedlcach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SIEDLCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jowita.leszczynska@um.siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budowli stanowiącej obiekt liniowy w postaci jezdni ulicy 3-go Maja i ul. Partyzantów w Siedlcach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7a49b37-4a9f-4f47-b930-c7f1063296a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00508016
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013005/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.35 Remont budowli stanowiącej obiekt liniowy w postaci jezdni ulicy 3-go Maja i ul. Partyzantów w Siedlcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450721
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: F.271.36.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 569105,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projektuje się remont nawierzchni jezdni na ulicy 3-Maja i ul. Partyzantów stanowiących jezdnię drogi wojewódzkiej nr 803. Projektowana droga kwalifikuje się do klasy technicznej G o kategorii ruchu KR 3-4, o przekroju ulicznym. Początek projektowanego odcinka do remontu przyjęto przy przejściu dla pieszych zlokalizowanym na ul. 3-Maja a koniec odcinka do przebudowy zlokalizowany na wysokości zakończenia remontowanej nawierzchni asfaltowej ulicy Partyzantów.
Zakres prac do wykonania:
1) wygrodzenie części pasa drogowego i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu,
2) przeprowadzenie frezowania nawierzchni w obrębie ulic – wykonanie frezowania i odtworzenia nawierzchni możliwe jedynie w soboty lub niedzielę aby zminimalizować przestoje w miejscu prac,
3) wykonanie wymiany krawężników betonowych o wymiarach 15x22-30x100, 15x30x100, 15x22x100cm wraz z wykonaniem ławy z betonu C8/10 o F=0,075,
4) ułożenie geokompozytu o wytrzymałości ok. 120kN/m na całym odcinku do remontu,
5) wykonanie nawierzchni z dwóch warstw betonu asfaltowego,
6) regulacja wysokościowa włazów studni w obrębie nawierzchni jezdni,
7) odtworzenie oznakowania poziomego i pionowego zgodnie z SOR,
8) przestawienie sygnalizatora na ul. Wojska polskiego do krawędzi ul.3-go Maja
9) doprowadzenie pasa drogowego do stanu pierwotnego i odbiór przez zarządcę drogi.
Szczegółowy zakres robót przedstawiony jest w dokumentacji przetargowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, oraz Rozdział 5 SWZ. Przedmiar robót należy traktować jak załącznik dodatkowy, pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 768096,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 768096,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 768096,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Elektrotechniczny „ZELTECH” Stanisław Przesmycki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8210010782
7.3.3) Ulica: Brzeska
7.3.4) Miejscowość: Siedlce
7.3.5) Kod pocztowy: 08-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 768096,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |