Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy w ul Sienkiewicza 10/12, ramach realizacji projektu pn.: „„WIZJONERZY STYLU I SMAKU”.

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 4 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00202147
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00202147/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-16 13:50
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b7dc89c8-5b6a-479b-af0e-8362802bd31c
Identyfikator
7712573919
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianDrzwiRoboty malarskie i szklarskieRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00202147 z dnia 2026-04-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 z siedzibą
w Piotrkowie Trybunalskim przy w ul Sienkiewicza 10/12, ramach realizacji projektu pn.: „„WIZJONERZY STYLU I SMAKU”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 4 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im .ks. Jerzego Popiełuszki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 592187273

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 10/12

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@zsp4.piotrkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsp4.piotrkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7dc89c8-5b6a-479b-af0e-8362802bd31c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 z siedzibą
w Piotrkowie Trybunalskim przy w ul Sienkiewicza 10/12, ramach realizacji projektu pn.: „„WIZJONERZY STYLU I SMAKU”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7dc89c8-5b6a-479b-af0e-8362802bd31c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202147

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068133/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Adaptacja pracowni szkolnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

5. Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Projekt „Wizjonerzy stylu i smaku” współfinansowany ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00164661

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP4.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących remont i dostosowanie pomieszczeń:
CZĘŚĆ 1 - Sala gastronomiczna: Sala A z zapleczem i pomieszczeniem gospodarczym
Zamówienie obejmuje w szczególności roboty demontażowe, odtworzeniowe, wykończeniowe oraz wskazane roboty instalacyjne (elektryczne, wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania) w zakresie opisanym w niniejszym OPZ.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II.
3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na umowę o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących następujące czynności związane z realizacją zamówienia, tj.:
wyburzenia i prace rozbiórkowe,
zamurowania, wykonanie nowych tynków i gładzi szpachlowych z malowaniem,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

44221200-7 - Drzwi

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 95480,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących remont i dostosowanie pomieszczeń:
CZĘŚĆ 2 - Sala fryzjerska
Zamówienie obejmuje w szczególności roboty demontażowe, odtworzeniowe, wykończeniowe oraz wskazane roboty instalacyjne (elektryczne, wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania) w zakresie opisanym w niniejszym OPZ.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II.
3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na umowę o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących następujące czynności związane z realizacją zamówienia, tj.:
wyburzenia i prace rozbiórkowe,
zamurowania, wykonanie nowych tynków i gładzi szpachlowych z malowaniem,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

44221200-7 - Drzwi

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 66220,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty powyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na to zadanie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196500,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty powyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na to zadanie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150300,00 PLN

2026-04-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane