Zagospodarowanie wód opadowych w ramach projektu „Budowa zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie Gminy Czempiń”
GMINA CZEMPIŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00508036
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00508036/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-19 14:45
- Lokalizacja
- Czempiń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2b114d7-8ee9-4b5f-97e9-3ec1a5756899
- Identyfikator
- 6981722479
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00508036 z dnia 2024-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie wód opadowych w ramach projektu „Budowa zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie Gminy Czempiń”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZEMPIŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. ks. Jerzego Popiełuszki 25
1.5.2.) Miejscowość: Czempiń
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-020
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 61/28 26 703 wew. 133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.michalska@ug.czempin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czempin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czempin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie wód opadowych w ramach projektu „Budowa zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie Gminy Czempiń”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2b114d7-8ee9-4b5f-97e9-3ec1a5756899
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00508036
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029922/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie Gminy Czempiń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442803
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.1.33.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem opracowania jest wykonanie projektów i w oparciu o nie zrealizowanie robót budowlanych polegających na budowie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie Gminy Czempiń obejmującej poniższe zadania:
Zadanie 9 - Zagospodarowanie zielenią przestrzeni na terenie Szkoły Podstawowej w Czempiniu przy ul. Kolejowej oraz w Borowie nr 76, z wykorzystaniem wód opadowych poprzez system automatycznego nawadniania.
Zadanie 11 - Nasadzenia zwiększające bioróżnorodność stawu na pl. Zielony Rynek w Czempiniu oraz montaż automatycznej zastawki regulującej poziom wody.
Zadanie 13 - Zagospodarowanie wód opadowych przy Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte ul. Kolejowa w Czempiniu oraz przy przedszkolu na ul. Borówko Stare 1 w Czempiniu.
Zadanie 16 - Utworzenie ogrodu deszczowego przy ul. Towarowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
41000000-9 - Woda zlewnicza i oczyszczona
45112712-9 - Roboty w zakresie kształtowania ogrodów
45232120-9 - Roboty nawadniające
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
77211600-8 - Sadzenie drzew
03121100-6 - Żywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsady
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty firm: PGK Czempiń Sp. z .o. oraz MAGARD Sp. z o.o.Na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2) ppkt. c) ustawy PZP oferta wykonawcy PGK Czempin Sp. z o.o. została odrzucona, ponieważ wykonawca nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowego środka dowodowego potwierdzającego brak podstaw wykluczenia.
Na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 12) ustawy PZP oferta wykonawcy MAGARD Sp. z o.o. została odrzucona, ponieważ wykonawca w terminie związania ofertą nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
Zamawiający unieważnia ww. postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy PZP, ponieważ wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu.
| 2024-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |