Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Pierzchów
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PIERZCHOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00508049
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00508049/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-19 14:48
- Lokalizacja
- Pierzchów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a8b66505-9315-4e91-9ec8-b533fe2fecbb
- Identyfikator
- 6831834544
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00508049 z dnia 2024-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Pierzchów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PIERZCHOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357162654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 161
1.5.2.) Miejscowość: Pierzchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-420
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osppierzchow@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/p/OSP-Pierzch%C3%B3w-100064374114892/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a8b66505-9315-4e91-9ec8-b533fe2fecbb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Pierzchów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8b66505-9315-4e91-9ec8-b533fe2fecbb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00508049
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491835
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Zakup lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Pierzchów”.
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Pierzchów, spełniającego parametry techniczne i wyposażenia, określone w załączniku nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia, z uwagi na fakt, że oferta z najniższą ceną, tj. oferta Wykonawcy: F.H.U. PROFIS Robert Janczy w wysokości 506 000,00 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 460 000,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2024-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |