Uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT)
Powiat Pabianicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00202442
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00202442/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-16 14:44
- Lokalizacja
- Pabianice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ccd15c7-4a0e-492c-9566-0ef25e730ba3
- Identyfikator
- 7311749778
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00202442 z dnia 2026-04-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pabianicki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Pabianicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057655
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Pabianice
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 42 225 40 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 215 91 66
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.pabianice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.pabianice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_pabianice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ccd15c7-4a0e-492c-9566-0ef25e730ba3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202442
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032267/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Uzupełnienie i dostosowanie prowadzonej baz Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT) do wymogów rozporządzeń oraz mapy zasadniczej dla obszaru miasta Pabianice.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00154886
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.272.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 561990,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT) do wymogów rozporządzenia z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla obszaru miasta Pabianice, gminy Dobroń, gminy Lutomiersk (jednostki ewidencyjne Lutomiersk-miasto, Lutomiersk-obszar wiejski) oraz gminy Pabianice.2. Zamówienie jest podzielone na cztery (4) części:
Cześć nr 1
Uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT) do wymogów rozporządzenia z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla obszaru miasta Pabianice.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.5.) Wartość części: 281320,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT) do wymogów rozporządzenia z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla obszaru miasta Pabianice, gminy Dobroń, gminy Lutomiersk (jednostki ewidencyjne Lutomiersk-miasto, Lutomiersk-obszar wiejski) oraz gminy Pabianice.2. Zamówienie jest podzielone na cztery (4) części:
Część nr 2
Uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT) do wymogów rozporządzenia z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla obszaru gminy Dobroń.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.5.) Wartość części: 78910,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT) do wymogów rozporządzenia z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla obszaru miasta Pabianice, gminy Dobroń, gminy Lutomiersk (jednostki ewidencyjne Lutomiersk-miasto, Lutomiersk-obszar wiejski) oraz gminy Pabianice.2. Zamówienie jest podzielone na cztery (4) części:
Część nr 3
Uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT) do wymogów rozporządzenia z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla obszaru gminy Lutomiersk (jednostki ewidencyjne Lutomiersk-miasto, Lutomiersk-obszar wiejski).
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.5.) Wartość części: 100100,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT) do wymogów rozporządzenia z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla obszaru miasta Pabianice, gminy Dobroń, gminy Lutomiersk (jednostki ewidencyjne Lutomiersk-miasto, Lutomiersk-obszar wiejski) oraz gminy Pabianice.2. Zamówienie jest podzielone na cztery (4) części:
Część nr 4
Uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT) do wymogów rozporządzenia z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla obszaru gminy Pabianice.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.5.) Wartość części: 101660,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na wystąpienie następującej przyczyny:
• nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Zamawiający unieważnia postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). W toku przeprowadzonego postępowania związanego z badaniem złożonych ofert Komisja Przetargowa stwierdziła, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT)” część nr 1, część nr 3 i część nr 4 w terminie do dnia 27.03.2026 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta na część nr 1, część nr 3 i część nr 4 zamówienia.
Powyższy stan faktyczny wypełnia przesłanki określone w art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, dlatego zamawiający postanowił, jak na wstępie.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na wystąpienie następującej przyczyny:
• oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający unieważnia postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych. W toku przeprowadzonego postępowania związanego z badaniem złożonych ofert Komisja Przetargowa stwierdziła, że w postępowaniu pn.: „Uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT)” część nr 2 wpłynęła jedna (1) oferta.
Oferta z najniższą ceną wynosi 196.431,00 zł (słownie złotych: sto dziewięćdziesiąt sześć tysięcy czterysta trzydzieści jeden 00/100) i przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 97.059,30 zł (słownie złotych: dziewięćdziesiąt siedem tysięcy pięćdziesiąt dziewięć 30/100) o kwotę 99.371,70 zł (słownie złotych: dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy trzysta siedemdziesiąt jeden 70/100).
Zamawiający nie może zwiększyć powyższej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Powyższy stan faktyczny wypełnia przesłanki określone w art. 255 pkt 3 ustawy – Prawo zamówień publicznych, dlatego zamawiający postanowił, jak na wstępie.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na wystąpienie następującej przyczyny:
• nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Zamawiający unieważnia postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). W toku przeprowadzonego postępowania związanego z badaniem złożonych ofert Komisja Przetargowa stwierdziła, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT)” część nr 1, część nr 3 i część nr 4 w terminie do dnia 27.03.2026 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta na część nr 1, część nr 3 i część nr 4 zamówienia.
Powyższy stan faktyczny wypełnia przesłanki określone w art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, dlatego zamawiający postanowił, jak na wstępie.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na wystąpienie następującej przyczyny:
• nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Zamawiający unieważnia postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). W toku przeprowadzonego postępowania związanego z badaniem złożonych ofert Komisja Przetargowa stwierdziła, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Uzupełnienie i dostosowanie Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (bazy GESUT)” część nr 1, część nr 3 i część nr 4 w terminie do dnia 27.03.2026 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta na część nr 1, część nr 3 i część nr 4 zamówienia.
Powyższy stan faktyczny wypełnia przesłanki określone w art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, dlatego zamawiający postanowił, jak na wstępie.
| 2026-04-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |