Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej budowy zadaszenia lodowiska przy ul. Gnieźnieńskiej we Wrześni

Gmina Września

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00202720
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00202720/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-17 07:00
Lokalizacja
Września, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d5c5920d-285c-443c-9676-7c51600d5375
Identyfikator
7891001386
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00202720 z dnia 2026-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej budowy zadaszenia lodowiska przy ul. Gnieźnieńskiej we Wrześni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Września

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258069

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Września

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@wrzesnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wrzesnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wrzesnia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej budowy zadaszenia lodowiska przy ul. Gnieźnieńskiej we Wrześni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5c5920d-285c-443c-9676-7c51600d5375

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202720

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183920

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-271 / 22 / WIK-RI / 2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowy zadaszenia lodowiska przy ul. Gnieźnieńskiej we Wrześni. W ramach prac projektowych należy uwzględnić:
- nowo projektowany obiekt ma stanowić ochronę płyty lodowiska przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi (wymiary obiektu 25x40 m) z niezbędnymi instalacjami elektrycznymi i sanitarnymi (projektowane zadaszenie łukowe z świetlikami, z dwoma otwartymi ścianami na krótszym boku i częściowo otwartym dłuższym bokiem,
- wymagana aktualizowana mapa do celów projektowych,
- w razie potrzeby dla posadowienia nowego obiektu wymagane badania gruntowe/geologiczne,
- wymagana decyzja o lokalizacji inwestycji celu publicznego,
- wymagane uzyskanie pozwolenia na budowę (po stronie Zamawiającego) w oparciu o przygotowaną przez Wykonawcę dokumentację projektową,
- wymagane wszelkie warunki, uzgodnienia, opinie, decyzje itp. niezbędne do uzyskania przez Zamawiającego decyzji pozwolenia na budowę,
- w razie potrzeby wymagane projekty przebudowy istniejącej infrastruktury nadziemnej/podziemnej, kolidującej z planowanymi nowymi obiektami,
- lokalizacja lodowiska - działka o nr geod. 446/4 obręb Września (zgodnie z załączoną mapą poglądową),
- lokalizacja istniejącego uzbrojenia zgodnie z załączoną mapą z systemu ewidencyjnego. Uzbrojenie do ostatecznej weryfikacji po opracowaniu

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dnia 15 kwietnia 2026 roku o godz. 10:55 upłynął termin składania ofert w niniejszym postępowaniu. Do wyznaczonego terminu nie została złożona żadna oferta. W związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione.
2026-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi