Poprawa infrastruktury Dziennego Domu Senior + w Maziarni

Gmina Bojanów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00202812
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00202812/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-17 08:22
Lokalizacja
Bojanów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ece9693-cda7-4145-bd00-87df00a50e2e
Identyfikator
8652479435
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneBetonowanieZbrojenieRoboty murarskie i murowePokrywanie podłóg i ścianTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie rynienRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ DELEKTASÓJKOWA 45b, PL · lot 0
693 697,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00202812 z dnia 2026-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury Dziennego Domu Senior + w Maziarni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bojanów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Bojanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-433

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@bojanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.bojanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.bojanow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa infrastruktury Dziennego Domu Senior + w Maziarni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ece9693-cda7-4145-bd00-87df00a50e2e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202812

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030371/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 POPRAWA INFRASTRUKTURY DZIENNEGO DOMU SENIOR+ W MAZIARNI

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytetu FEPK.05 Przyjazna przestrzeń społeczna / działania FEPK.05.02 Włączenie społeczne .

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00112536

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPB.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 781942,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania: Poprawa infrastruktury Dziennego Domu Senior + w Maziarni

2. Zakres robót obejmuje w szczególności przebudowę oraz zmianę sposobu użytkowania części istniejącego budynku, obejmującą parter oraz I piętro obiektu.
Projektowana przebudowa polega na zmianie sposobu użytkowania pomieszczeń, w szczególności biblioteki na salę konsumpcyjną, pomieszczenia WC na pomieszczenie gospodarcze, a także na wydzieleniu kuchni wraz z zapleczem magazynowym. Na I piętrze przewiduje się remont pomieszczeń WC męskiego i damskiego.
Zakres robót obejmuje również rozbudowę i przebudowę wewnętrznej zalicznikowej instalacji gazowej, wykonanie instalacji elektrycznych, budowę instalacji wody ciepłej, zimnej, cyrkulacji, kanalizacji sanitarnej i wentylacji a także prace zewnętrzne, w tym przebudowę zadaszenia nad wejściami do budynku oraz wykonanie podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami z betonowej kostki brukowej.
Dodatkowo planuje się montaż termostatów na istniejących grzejnikach we wszystkich pomieszczeniach Dziennego Domu Senior+.


3. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa, przedmiary robót oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45261320-3 - Kładzenie rynien

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 563981,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 874335,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 563981,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "ANDPOL" AMDRZEJ DELEKTA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8651706343

7.3.4) Miejscowość: SÓJKOWA 45b

7.3.5) Kod pocztowy: 34-430

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 693697,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2026-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane