Usługi polegające na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont obiektów budowlanych w 2026 r. znajdujących się w rejonie działania 32 WOG w zakresie 2 części
32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00202872
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00202872/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-17 08:39
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c614f058-ae85-4551-9c2b-2a3f256d58ab
- Identyfikator
- 9223046357
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00202872 z dnia 2026-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi polegające na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont obiektów budowlanych w 2026 r. znajdujących się w rejonie działania 32 WOG w zakresie 2 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061402337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 2F
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 261181536
1.5.8.) Numer faksu: 261181607
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32wog.zampub@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.32wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/32wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wojskowa Jednostka Budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi polegające na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont obiektów budowlanych w 2026 r. znajdujących się w rejonie działania 32 WOG w zakresie 2 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c614f058-ae85-4551-9c2b-2a3f256d58ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202872
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00120206
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/5/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 235100,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są: Usługi polegające na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont obiektów budowlanych w 2026 r. znajdujących się w rejonie działania 32 WOG. Część nr 1: Wykonanie usługi polegającej na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont budynku nr 43 w kompleksie wojskowym w Chełmie oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
• Inwentaryzacja budowlana budynku;
• Ekspertyza techniczna budynku;
• Projekt budowlany remontu budynku w zakresie architektury, konstrukcji, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych;
• Projekt techniczny remontu budynku w branży architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej;
• Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
• Część kosztowa:
Przedmiary robót;
Kosztorysy inwestorskie wg. KNR
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 199994,84 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są: Usługi polegające na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont obiektów budowlanych w 2026 r. znajdujących się w rejonie działania 32 WOG. Część nr 2: Wykonanie usługi polegającej na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont dachu i elewacji budynku nr 1 w Lublinie przy ul. Radziszewskiego 1 oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
• Ekspertyza techniczna budynku nr 1.
• Projekt budowlany remontu budynku nr 1, w zakresie architektury, konstrukcji, instalacji elektrycznych.
• Projekt techniczny remontu budynku nr 1 w branży architektonicznej, konstrukcyjnej, elektrycznej.
• Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
• Część kosztowa:
Przedmiary robót;
Kosztorysy inwestorskie wg. KNR
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 89179,21 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: w przedmiotowym postępowaniu w zakresie części: nr 1: Wykonanie usługi polegającej na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont budynku nr 43 w kompleksie wojskowym w Chełmie oraz pełnienie nadzoru autorskiego oferta z najniższą ceną przewyższa środki finansowe jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232101,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293970,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: w przedmiotowym postępowaniu w zakresie części nr 2: Wykonanie usługi polegającej na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont dachu i elewacji budynku nr 1 w Lublinie przy ul. Radziszewskiego 4 oraz pełnienie nadzoru autorskiego. oferta z najniższą ceną przewyższa środki finansowe jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 269000,00 PLN
| 2026-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |