Wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. „Remont, przebudowa oraz rozbudowa ze zmianą sposobu użytkowania barokowego pałacu na budynek kulturalno-edukacyjno-rekreacyjny”

GMINA TWARDOGÓRA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00203297
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00203297/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-17 10:27
Lokalizacja
Twardogóra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c9a50b8-6d87-40b4-a125-4fd38d43c761
Identyfikator
9111001183
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty murarskie i muroweIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00203297 z dnia 2026-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. „Remont, przebudowa oraz rozbudowa ze zmianą sposobu użytkowania barokowego pałacu na budynek kulturalno-edukacyjno-rekreacyjny”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TWARDOGÓRA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ratuszowa 14

1.5.2.) Miejscowość: Twardogóra

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-416

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 713992248

1.5.8.) Numer faksu: +48713158142

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: it@twardogora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: twardogora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://twardogora.ezamawiajacy.pl/pn/twardogora/demand/270631/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. „Remont, przebudowa oraz rozbudowa ze zmianą sposobu użytkowania barokowego pałacu na budynek kulturalno-edukacyjno-rekreacyjny”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c9a50b8-6d87-40b4-a125-4fd38d43c761

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203297

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00106136/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Poprawa efektywności energetycznej Twardogórskiego Pałacu Kultury Centrum Aktywności Społecznej - etap III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekty współfinasowane w ramach Działania FENX.01.01 Efektywność Energetyczna w ramach FEDS.02.01-IZ.00-200/25 oraz Działania FEDS.06.02- Rozwój lokalny - strategie IIT

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00138067

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IT.271.5.2026.AK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 11295053,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. „Remont, przebudowa oraz rozbudowa ze zmianą sposobu użytkowania barokowego pałacu na budynek kulturalno-edukacyjno-rekreacyjny”
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. „Remont, przebudowa oraz rozbudowa ze zmianą sposobu użytkowania barokowego pałacu na budynek kulturalno-edukacyjno-rekreacyjny”. Przedmiotowa inwestycja współfinansowana jest ze środków Funduszy Europejskich, w tym:
1. „Poprawa efektywności energetycznej Twardogórskiego Pałacu Kultury – Centrum Aktywności Społecznej” współfinansowanego w ramach Działania FENX.01.01 Efektywność Energetyczna w ramach FEDS.02.01-IZ-00-200/25
2. „Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania barokowego pałacu w Twardogórze na budynek kulturalno-edukacyjno-rekreacyjny wraz z zagospodarowaniem terenu zabytkowego zespołu parkowego z niezbędną infrastrukturą - etap II” - współfinansowanego z FEDS.06.02 – Rozwój lokalny strategie IIT.
W zakresie niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, w oparciu o dokumentację projektową stanowiącą Załącznik nr 9 do SWZ oraz Decyzją o pozwoleniu na budowę nr 152/2023

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45321000-3 - Izolacja cieplna

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12054000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19937114,00 PLN

2026-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane