Dostawa biomasy do OW Łańsk
Centrum Obsługi Administracji Rządowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00203384
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00203384/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-17 10:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb303805-d722-4ee3-9d54-b7576ce34007
- Identyfikator
- 5213590436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00203384 z dnia 2026-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dostawa biomasy do OW Łańsk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Obsługi Administracji Rządowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142746130
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powsińska 69/71
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-903
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@centrum.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.eb2b.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamwowienia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytucja gospodarki budżetowej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa biomasy do OW Łańsk2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb303805-d722-4ee3-9d54-b7576ce34007
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203384
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00138094
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIP.261.17.2026.NPA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zrębków drzewnych w ilości 1900 mp. na potrzeby Ośrodka Wypoczynkowego Łańsk (11-034 Stawiguda).
2. Wymagania Zamawiającego:
1) Zrębki drzewne muszą mieć długość od 50 mm do 55 mm, przekrój do 30 mm, z 10% marginesem tolerancji zarówno na zawartą w masie nadfrakcję (czyli materiał większy, ale nieprzekraczający 85 mm długości i 50 mm szerokości), jak i podfrakcję, wykonane rębakiem z ekranem sitowym.
2) Stan zrębka musi być tzw. powietrzno – suchy o zawartości wody do 35%.
3) Zrębki muszą spełniać normę PN EN 14961-4:2011 lub równoważną.
4) Realizacja dostaw będzie odbywać się w dni robocze w godzinach 8:15 – 15:00.
5) Dostawy realizowane będą pojazdem o maksymalnej ładowności 40 mp.
3. Wymagania dodatkowe:
1. Wykonawca zobowiązany jest powiadomić Zamawiającego o przygotowaniu zleconej dostawy przed jej realizacją.
2. Zamawiający zastrzega sobie prawo zrealizowania dostawy lub części dostawy w co najmniej 30% ogólnej wartości umowy. Wykonawcy nie przysługuje prawo do roszczeń z tego tytułu,
3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03413000-8 - Drewno opałowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przekracza środki finansowe przeznaczone na realizację zamówienia przez Zamawiającego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2026-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |