„Świadczenie usług utrzymania, serwisu i wsparcia systemu SIMPLE dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.”
PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00203709
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00203709/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-17 11:57
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f88b489f-29e2-4fbe-8063-3b9d9dbe6c7a
- Identyfikator
- 5661805832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00203709 z dnia 2026-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług utrzymania, serwisu i wsparcia systemu SIMPLE dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130869208
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 9
1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kanclerz@pansim.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pansim.edu.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Świadczenie usług utrzymania, serwisu i wsparcia systemu SIMPLE dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f88b489f-29e2-4fbe-8063-3b9d9dbe6c7a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203709
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00196411
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający zamierza udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym zamówienie może zostać udzielone jednemu wykonawcy, jeżeli usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
System ten stanowi kluczowe narzędzie wspierające realizację procesów dydaktycznych, administracyjnych oraz obsługi studentów i pracowników uczelni. Zapewnia m.in. obsługę procesów rekrutacyjnych, toku studiów, rozliczeń dydaktycznych, raportowania oraz integrację z innymi systemami funkcjonującymi w infrastrukturze informatycznej uczelni.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KAI.260.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej obsługi systemów SIMPLE.ERP oraz SIMPLE.EduHub dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. Zamówienie składa się z : usługi opieki gwarancyjnej i serwisowej oraz usługi opieki powdrożeniowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Simple s.a.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130022578
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 308422,5 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |