sprzedaż i dostawa sprzętu: zestaw urządzeń - Skaner 3D VL 700 oraz optyczny profilometr (konturograf) 3D VR 6100

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00508171
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00508171/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-19 15:26
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c76acae5-b440-4685-87c8-527ca81ed06b
Identyfikator
7770006350
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Skanery

Wykonawcy

1 przyznane

Keyence International (Belgium) NV/SA,Mechelen, BE · lot 0
405 491,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00508171 z dnia 2024-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
sprzedaż i dostawa sprzętu: zestaw urządzeń - Skaner 3D VL 700 oraz optyczny profilometr (konturograf) 3D VR 6100

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001293

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wieniawskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-712

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzpuam@amu.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amu.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

sprzedaż i dostawa sprzętu: zestaw urządzeń - Skaner 3D VL 700 oraz optyczny profilometr (konturograf) 3D VR 6100

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c76acae5-b440-4685-87c8-527ca81ed06b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00508171

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest wynikiem postępowania w trybie z wolnej ręki, zgodnie z art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1) lit. a) ustawy Pzp. Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostawa sprzętu zestaw urządzeń - Skaner 3D VL 700 oraz optyczny profilometr (konturograf) 3D VR 6100. Według wiedzy Zamawiającego, wszystkie kluczowe elementy charakterystyki technicznej oraz cechy użytkowe skanera spełnione są równocześnie i w całości tylko przez jeden model, a mianowicie Skaner 3D CMM Seria VL-700. Oba urządzenia są kompatybilne z posiadaną przez Zamawiającego drukarką 3D. Keyence jako jedyny producent zarówno Skanera 3D (seria VL) jak i Profilograf-u 3D (seria VR) umożliwia bezpośrednią współpracę obu urządzeń, które wykorzystują jedno oprogramowanie.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP3/1663/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostawa sprzętu: zestaw urządzeń - Skaner 3D VL 700 oraz optyczny profilometr (konturograf) 3D VR 6100.
1. Strony ustalają, że realizacja przedmiotu umowy (dostawa, montaż i szkolenie użytkowników), nastąpi w terminie do 21 dni roboczych od daty zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38520000-6 - Skanery

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Keyence International

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: DE287410591

7.3.4) Miejscowość: Mechelen

7.3.7.) Kraj: Belgia

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 405491,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2024-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy