Usługa ubezpieczenia Gminy Konstantynów Łódzki (2 części)
Gmina Konstantynów Łódzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00204073
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00204073/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-17 13:11
- Lokalizacja
- Konstantynów Łódzki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1dd849fb-5081-43c6-9683-9fa8606d9f9a
- Identyfikator
- 7311993975
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00204073 z dnia 2026-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ubezpieczenia Gminy Konstantynów Łódzki (2 części)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konstantynów Łódzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057690
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zgierska 2
1.5.2.) Miejscowość: Konstantynów Łódzki
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-050
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konstantynow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-konstantynow-lodzki
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12753911.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa ubezpieczenia Gminy Konstantynów Łódzki (2 części)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1dd849fb-5081-43c6-9683-9fa8606d9f9a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204073
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040733/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Ubezpieczenie Gminy Konstantynów Łódzki w latach 2026-2028 (OC i mienie)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00150053
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa ubezpieczenia Gminy Konstantynów Łódzki w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk.4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów
66515100-4 - Usługi ubezpieczenia od ognia
4.5.5.) Wartość części: 123000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa ubezpieczenia Gminy Konstantynów Łódzki w zakresie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej
66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
4.5.5.) Wartość części: 150000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postępowaniu do Części 1 zamówienia publicznego nie została złożona ani jedna oferta.
Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowaniu o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postępowaniu do Części 2 zamówienia publicznego nie została złożona ani jedna oferta.
Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowaniu o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
| 2026-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |