Okresowe kontrole stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów budowlanych zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00204328
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00204328/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-17 14:01
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98c0327e-f450-4ef6-bef2-8a7d0148dfef
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi kontroli i nadzoru technicznegoUsługi kontroli technicznej

Wykonawcy

5 przyznanych

BEATA BIERNACKAWrocław, PL · lot 0
126 099,85 PLN
BEATA BIERNACKAWrocław, PL · lot 1
108 510,85 PLN
BEATA BIERNACKAWrocław, PL · lot 2
150 441,16 PLN
ŁUKASZ FURMANIAKWrocław, PL · lot 3
25 553,14 PLN
ŁUKASZ FURMANIAKWrocław, PL · lot 4
27 522,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00204328 z dnia 2026-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Okresowe kontrole stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów budowlanych zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzk-wroc.logintrade.net/zapytania_email,224785,b7b1a52f07ea8a484e977b46f2bc2aa1.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Okresowe kontrole stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów budowlanych zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98c0327e-f450-4ef6-bef2-8a7d0148dfef

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204328

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00058303/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.15 Usługa kontroli i nadzoru technicznego- okresowa kontrola budowlana - cykl 5 letni + bezp. użytkowanie i roczny.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124995

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZK - NZ/241/3408/4/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 424484,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kontrole budynków w rejonach A, B i Ł.
Przegląd budynków mieszkalnych i użytkowych (art. 62 ust 1 pkt 1 lit. a i b oraz pkt 2) ustawy Prawo budowlane cykl 5-letni (zgodnie z wykazem adresowym) oraz na zlecenie Zamawiającego: art. 62 ust 1 pkt 4 kontrola bezpiecznego użytkowania oraz cykl 5-letni i cykl 1-roczny
Kontrole:
a) planowane – pięcioletnie, zgodne art. 62 ust.1 pkt 1 lit. a) i b) oraz pkt 2) ustawy Prawo budowlane (bez pomiarów elektrycznych),
b) na zlecenie:
- bezpiecznego użytkowania obiektu, zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo budowlane, każdorazowo w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w art. 61 pkt 2,
- pięcioletnie, zgodne art. 62 ust.1 pkt 1 lit. a) i b) oraz pkt 2) ustawy Prawo budowlane (bez pomiarów elektrycznych),
- roczne, art. 62 ust.1 pkt 1) lit. a) i b) ustawy Prawo budowlane.
Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych i użytkowych w obiektach budowlanych przewidziana do wykonania kontroli: 60 999,92 m2 w 89 budynkach.
Przewidywana łączna powierzchnia do kontroli bezpiecznego użytkowania i / lub kontroli 5-letnich i /lub 1-rocznych (na zlecenie Zamawiającego) w okresie obowiązywania umowy: 3 000 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.) Wartość części: 125144,17 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kontrole budynków w rejonach H, I, F i G.
Przegląd budynków mieszkalnych i użytkowych (art. 62 ust 1 pkt 1 lit. a i b oraz pkt 2) ustawy Prawo budowlane cykl 5-letni (zgodnie z wykazem adresowym) oraz na zlecenie Zamawiającego: art. 62 ust 1 pkt 4 kontrola bezpiecznego użytkowania oraz cykl 5-letni i cykl 1-roczny
Kontrole:
a) planowane – pięcioletnie, zgodne art. 62 ust.1 pkt 1 lit. a) i b) oraz pkt 2) ustawy Prawo budowlane (bez pomiarów elektrycznych),
b) na zlecenie:
- bezpiecznego użytkowania obiektu, zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo budowlane, każdorazowo w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w art. 61 pkt 2,
- pięcioletnie, zgodne art. 62 ust.1 pkt 1 lit. a) i b) oraz pkt 2) ustawy Prawo budowlane (bez pomiarów elektrycznych),
- roczne, art. 62 ust.1 pkt 1) lit. a) i b) ustawy Prawo budowlane.
Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych i użytkowych w obiektach budowlanych przewidziana do wykonania kontroli: 52 950,47 m2 w 74 budynkach.
Przewidywana łączna powierzchnia do kontroli bezpiecznego użytkowania i / lub kontroli 5-letnich i /lub 1-rocznych (na zlecenie Zamawiającego) w okresie obowiązywania umowy: 3 000 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.) Wartość części: 111221,24 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kontrole budynków w rejonach R, S, U, O, P i T.
Przegląd budynków mieszkalnych i użytkowych (art. 62 ust 1 pkt 1 lit. a i b oraz pkt 2) ustawy Prawo budowlane cykl 5-letni (zgodnie z wykazem adresowym) oraz na zlecenie Zamawiającego: art. 62 ust 1 pkt 4 kontrola bezpiecznego użytkowania oraz cykl 5-letni i cykl 1-roczny
Kontrole:
a) planowane – pięcioletnie, zgodne art. 62 ust.1 pkt 1 lit. a) i b) oraz pkt 2) ustawy Prawo budowlane (bez pomiarów elektrycznych),
b) na zlecenie:
- bezpiecznego użytkowania obiektu, zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo budowlane, każdorazowo w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w art. 61 pkt 2,
- pięcioletnie, zgodne art. 62 ust.1 pkt 1 lit. a) i b) oraz pkt 2) ustawy Prawo budowlane (bez pomiarów elektrycznych),
- roczne, art. 62 ust.1 pkt 1) lit. a) i b) ustawy Prawo budowlane.
Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych i użytkowych w obiektach budowlanych przewidziana do wykonania kontroli: 62 927,80 m2 w 129 budynkach.
Przewidywana łączna powierzchnia do kontroli bezpiecznego użytkowania i / lub kontroli 5-letnich i /lub 1-rocznych (na zlecenie Zamawiającego) w okresie obowiązywania umowy: 3 000 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.) Wartość części: 131420,52 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kontrole roczne budynków w rejonach A, B, H, I, F, G i Ł.
Przegląd budynków mieszkalnych i użytkowych (art. 62 ust 1 pkt 1 lit. a i b) ustawy Prawo budowlane cykl roczny (zgodnie z wykazem adresowym).
Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych i użytkowych w obiektach budowlanych przewidziana do wykonania kontroli: 150 312,58 m2 w 185 budynkach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.) Wartość części: 28107,23 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kontrole roczne budynków w rejonach R, S, U, O, P, i T.
Przegląd budynków mieszkalnych i użytkowych (art. 62 ust 1 pkt 1 lit. a i b) ustawy Prawo budowlane cykl roczny (zgodnie z wykazem adresowym).
Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych i użytkowych w obiektach budowlanych przewidziana do wykonania kontroli: 101 933,61 m2 w 287 budynkach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.) Wartość części: 28591,13 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31389,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 126099,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126099,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROJEKT Beata Biernacka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221615329

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126099,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27475,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108510,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108510,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROJEKT Beata Biernacka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221615329

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108510,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32963,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150441,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150441,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROJEKT Beata Biernacka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221615329

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150441,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25553,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73653,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25553,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JTG PROJEKT Łukasz Furmaniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982214941

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25553,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27522,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82546,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27522,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JTG PROJEKT Łukasz Furmaniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982214941

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27522,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie nr 1, n2 i nr 3 - Przedmiot umowy zostanie wykonany w terminie: 10 miesięcy od dnia 11.06.2026 r. w zakresie wykonywania kontroli na zlecenie Zamawiającego,
- do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy w pozostałym zakresie.
2026-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi