Remont klatki schodowej w budynku zarządzanym przez Bytomskie Mieszkania – ul. Olszewskiego 12

GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00204565
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00204565/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-17 15:00
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a8f3b1d-9f84-4586-b229-97376df61034
Identyfikator
6263001827
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT KASIBORSKIChorzów, PL · lot 0
73 224 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00204565 z dnia 2026-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatki schodowej w budynku zarządzanym przez Bytomskie Mieszkania
– ul. Olszewskiego 12

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242615406

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 54b

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-909

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 0325325013

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bm.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.bm.bytom.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bm-bytom.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/504542

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont klatki schodowej w budynku zarządzanym przez Bytomskie Mieszkania
– ul. Olszewskiego 12

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a8f3b1d-9f84-4586-b229-97376df61034

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204565

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029422/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Remont klatki schodowej w budynku zarządzanym przez Bytomskie Mieszkania: ul. Olszewskiego 12

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00112351

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.3.2026.TP2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 76186,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont klatki schodowej w budynku zarządzanym przez Bytomskie Mieszkania - ul. Olszewskiego 12.
2. Zakres robót jest zróżnicowany i obejmuje roboty ogólnobudowlane, tynkarsko-malarskie, stolarskie i instalacyjne – montaż instalacji domofonowej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki wykonania i odbioru robót stanowią: załącznik nr 1.2 do SWZ – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót oraz Program prac konserwatorsko-budowlanych – Załącznik nr 1.3 do SWZ.
4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Pozwoleniem Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków – Załącznik nr 1.4 do SWZ.
5. Zamawiający załącza przedmiar (załącznik nr 1.1 do SWZ) jako materiał nieobowiązujący. Załączony przedmiar robót ma charakter orientacyjny i należy go traktować jako materiał pomocniczy w szybkim i ogólnym rozeznaniu zakresu rzeczowego i rozmiaru przedsięwzięcia. Ilość i opisy poszczególnych pozycji przedmiaru robót nie należy traktować jako ostateczne definiujące wymagania dla danych robót.
6. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu na wykonany przedmiot zamówienia 60 miesięcznej gwarancji, liczonej od dnia odbioru końcowego robót budowlanych będących przedmiotem zamówienia.
7. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik Nr 2 do SWZ.
8. Zamawiający udostępni teren przyszłych robót budowlanych w celu zapoznania się z przedmiotem zamówienia 24.02.2026 r. o godz. 12:00 Wykonawcy zainteresowani dokonaniem oględzin miejsca prowadzenia robót proszeni są o uprzednie zgłoszenie udziału Zamawiającemu, najpóźniej na 1 (jeden) dzień roboczy przed wyznaczonym ww. terminem, na adres poczty email: techniczny@bm.bytom.pl – Dział Techniczny – Gmina Bytom – Bytomskie Mieszkania ul. Armii Krajowej 54B, 41-909 Bytom, tel.: 32 532 59 16
Zamawiający nie będzie udzielał odpowiedzi na pytania podczas udostepnienia terenu przyszłych robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73224,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128520,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73224,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "ATENA 2" Robert Kasiborski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6452222699

7.3.4) Miejscowość: Chorzów

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73224,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane