„Remont toalet w budynku Radia Opole S.A. w likwidacji”

Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Opolu „Radio Opole” S.A. w likwidacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00204915
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00204915/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-20 08:30
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63586dab-1ccc-4e5c-81ef-409028c0990b
Identyfikator
7540013375
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW KWIECIEŃOpole, PL · lot 0
239 202,33 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00204915 z dnia 2026-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont toalet w budynku Radia Opole S.A. w likwidacji”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Opolu „Radio Opole” S.A. w likwidacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530916295

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 8

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-084

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 4 013 100

1.5.8.) Numer faksu: 77 4 543 656

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@radio.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radio.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://radioopole.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


nadawanie programów radiofonicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont toalet w budynku Radia Opole S.A. w likwidacji”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63586dab-1ccc-4e5c-81ef-409028c0990b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204915

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00156191

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-T-1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 250480,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Remont toalet w budynku Radia Opole S.A. w likwidacji
Remont obejmuje wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji elektrycznej oraz roboty budowlane. Remontem objęte są dwa piony w budynku Radia Opole S.A.
Wykonawca wykorzysta do przeprowadzenia remontu materiały posiadane przez Zamawiającego:
1. Gres szkliwiony czarny mat o wymiarach 60x60 cm. Grubość 9 mm klasa ścieralności III. Posiadana ilość wystarczającą na całość Zamówienia.
2. Gres szkliwiony biały mat o wymiarach 60x60 cm. Grubość 9 mm klasa ścieralności III. Posiadana ilość wystarczającą na całość Zamówienia.
3. Glazura błyszcząca, kolor biały, o wymiarach 29x89cm. Grubość 9 mm. Posiadana ilość wystarczającą na całość Zamówienia.
4. Stelaż pod zabudowę pneumatyczny z przyciskiem chromowanym. Wymiary: wys. 115,0 cm, szer. 50,0 cm, głębokość 15,0 cm. Posiadania ilość 6 szt.
5. Miska wisząca WC. Wymiary [cm]: 36x33x27,7. Posiadania ilość 6 szt. W tym jedna dla os. Niepełnosprawnych
6. Pisuar wiszący Wymiary [cm]: 35x30x68 Posiadania ilość 2szt.
7. Stelaż pod pisuar Posiadania ilość 2szt.
8. Umywalka Wymiary [cm]: 60x48 Posiadania ilość 4szt.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239202,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 361646,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239202,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RK-TECH Radosław Kwiecień

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542938924

7.3.3) Ulica: Gombrowicza 15

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-533

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239202,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane