„Przebudowa drogi gminnej - ul. Henryka Sienkiewicza w miejscowości Kazimierza Wielka, w km 0+000 do km 0+485, dł. 485 m.”
GMINA KAZIMIERZA WIELKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00205158
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00205158/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-20 09:35
- Lokalizacja
- Kazimierza Wielka, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7faa5c37-6def-4d52-948e-749ec4ac7a8e
- Identyfikator
- 6050013249
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00205158 z dnia 2026-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej - ul. Henryka Sienkiewicza w miejscowości Kazimierza Wielka, w km 0+000 do km 0+485, dł. 485 m.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAZIMIERZA WIELKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 12
1.5.2.) Miejscowość: Kazimierza Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-500
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 3521-937
1.5.8.) Numer faksu: 41 3521-956
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@kazimierzawielka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kazimierzawielka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7faa5c37-6def-4d52-948e-749ec4ac7a8e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej - ul. Henryka Sienkiewicza w miejscowości Kazimierza Wielka, w km 0+000 do km 0+485, dł. 485 m.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7faa5c37-6def-4d52-948e-749ec4ac7a8e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205158
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00084286/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Przebudowa drogi gminnej - ul. Henryka Sienkiewicza w miejscowości Kazimierza Wielka, w km 0+000 do km 0+485, dł. 485 m.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00125186
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: II.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3066592,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej - ul. Henryka Sienkiewicza w miejscowości Kazimierza Wielka, w km 0+000 do km 0+485, dł. 485 m.
1) Zakres prac nie obejmuje:
• roboty przygotowawcze,
• roboty rozbiórkowe,
• frezowanie istniejącej nawierzchni
• wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W, gr. 8 cm,
• wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S, gr. 4cm,
• wykonanie pasów zieleni na odcinku od km 0+300,00 do km 0+485,00
• przebudowa chodników
• przebudowa zjazdów indywidualnych
• remont systemu odwodnienia ulicznego.
•
Szczegółowy zakres robót do wykonania został określony w załączonych przedmiarach robót oraz dokumentacji projektowej wraz ze STWiOR.
Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
Uwaga.
Zamawiający informuję, że rzeczy z rozbiórki wymienione w przedmiarze w poz. 1.2 do 1.5 oraz inne nadające się do ponownego użytku winny być zdeponowane zamawiającemu w miejsce przez niego wyznaczone.
Zamawiający informuję również, że wykonawca na swój koszt musi wykonać i wprowadzić Projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas przebudowy w/w drogi gminnej. Projekt tymczasowej organizacji ruchu powinien być wprowadzony przed rozpoczęciem prac po pozytywnym zatwierdzeniu go przez zamawiającego i organ zarządzający ruchem na drogach gminnych.
2) Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w:
a) opis przedmiotu zamówienia opisano w dokumentacji projektowej i przedmiarach robót, które stanowią załącznik do SWZ;
b) wzór umowy – stanowiący załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2419338,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3515202,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2419338,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRODIM sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6783196961
7.3.3) Ulica: ul. Blokowa 14
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-752
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2419338,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |