Remont pokrycia dachu na budynku nr 52 w kompleksie wojskowym w Zamościu.

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00205364
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00205364/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-20 10:23
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31d76b93-3bff-4044-a67a-9230e2c590aa
Identyfikator
9223046357
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN TREPKOZamość, PL · lot 0
397 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00205364 z dnia 2026-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu na budynku nr 52 w kompleksie wojskowym w Zamościu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061402337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 2F

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 261181536

1.5.8.) Numer faksu: 261181607

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32wog.zampub@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.32wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/32wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachu na budynku nr 52 w kompleksie wojskowym w Zamościu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31d76b93-3bff-4044-a67a-9230e2c590aa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205364

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00126280/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 K-8700 - Remont dachu budynek nr 52 Zamość

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00142081

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/10/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 322764,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: robota budowlana w zakresie: Remont pokrycia dachu na budynku nr 52 w kompleksie wojskowym w Zamościu. Nr sprawy ZP/TP/10/2026.
Zakres prac - Remont pokrycia dachu na budynku nr 52 w kompleksie wojskowym w Zamościu
DACH
a) POKRYCIE DACHOWE
 Rozebranie rynien z blachy nie nadającej się do użytku
 Rozebranie rur spustowych z blachy nie nadającej się do użytku
 Rozebranie obróbek blacharskich murów ogniowych, okapów, kołnierzy gzymsów itp. z blachy nie nadającej się do użytku
 Rozebranie pokryć dachowych z blachy nie nadającej się do użytku
 Wymiana łacenia dachu - 30% pow.- łaty 60x60mm
 Dwukrotna impregnacja grzybobójcza krawędziaków metodą opryskiwania
 Poszycie dachu z płyt wiórowych płaskoprasowanych, zwykłych o grubości 16-18
 Izolacja powierzchni membranami, mocowanymi na gwoździe
 Warstwa dyfuzyjna pod pokrycie z blachy
 Pokrycie dachów o powierzchni ponad 100 m2 i nachyleniu połaci do 85% blachą powlekaną na rąbek
 Obróbki blacharskie z blachy powlekanej
 Montaż rynien dachowych półokrągłych o średnicy 15 cm z gotowych elementów z blachy stalowej powlekanej - rynny leżące systemowe
 Montaż rur spustowych okrągłych o średnicy 10 cm z gotowych elementów z blachy stalowej powlekanej
b) PODDASZE
 Izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe z wełny mineralnej 039 poziome z płyt układanych na sucho - jedna warstwa gr. 15cm
c) KOMINY
 Wykonanie rusztowania przy kominach
 Wykonanie poziomych pomostów na dachu
 Rozbiórka betonowych czapek kominowych
 Rozebranie kominów wolnostojących - do poziomu dachu
 Przemurowanie przewodów kominowych – sprawdzenie przewodów
 Przemurowanie przewodów kominowych – odgruzowanie przewodów - 25%
 Kominy wolno stojące z cegieł klinkierowych pełnych - przemurowanie kominów
 Nakrywy kominów o średniej grubości 7 cm
 Obróbki blacharskie z blachy powlekanej - obróbka nakryw
 Obsadzenie kratek wentylacyjnych w ścianach z cegieł
d) ROBOTY TOWARZYSZĄCE
 Transport gruzu z terenu rozbiórki
 Transport złomu z terenu rozbiórki
e) INSTALACJA ODGROMOWA
 Przewody instalacji odgromowej nienaprężane poziome mocowane na wspornikach - drut FeZn fi 8mm
 Łączenie przewodów instalacji odgromowej lub przewodów wyrównawczych z pręta o śr.do 10 mm na dachu
 Przewody instalacji odgromowej nienaprężane pionowe mocowane na wspornikach wstrzeliwanych - drut FeZn fi
 Przewody instalacji odgromowej nienaprężane pionowe mocowane na wspornikach wstrzeliwanych - kominy - drut FeZn fi 8mm
 Złącza w instalacji odgromowej lub przewodach wyrównawczych montowane na dachu
 Złącza kontrolne w instalacji odgromowej lub przewodach wyrównawczych - połączenie pręt-płaskownik
 Rozebranie i ponowne ułożenie kostki brukowej
 Kopanie koparkami podsiębiernymi rowów dla kabli o głębokości do 0,8 m i szer. dna do 0,4 m w gruncie kat. III-IV
 Montaż uziomów poziomych w wykopie o głębokości do 0.8 m; kat.gruntu III - bednarka FeZn 30x4mm
 Łączenie przewodów instalacji odgromowej lub przewodów wyrównawczych z bednarki o przekroju do 120mm2 w wykopie
 Mechaniczne zasypywanie rowów dla kabli o głębokości do 0,8 m i szer. dna do 0.4 m w gruncie kat. III-IV
 Badania i pomiary instalacji odgromowej
 Badania i pomiary instalacji uziemiającej
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OKREŚLAJĄ:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) -
stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Załącznik nr 1a do SWZ spakowany w zip (rzuty poddasza i elewacji)
3) Przedmiar robót – stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ;
Wymagania zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy
o pracę osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy
w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (Dz. U.
z 2025r. poz.277 tj. ) - stosownie do postanowień art. 95, art. 96, art. 438 Pzp.
1) Zamawiający wskazuje następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, o których mowa w art. 95 ust 1 ustawy Pzp
- Roboty rozbiórkowe,
- Roboty związane z pokryciem i konstrukcją dachu;
- Roboty izolacyjne;
- Roboty wykończeniowe;
- Roboty murarskie;
- wykonanie instalacji odgromowej;
z wyjątkiem osób sprawujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U.2025.418 t.j.).
Sposób dokumentowania zatrudnienia oraz kontroli spełniania przez wykonawcę lub podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu niespełnienia wymagań określonych w art. 95 ust 1 , art. 438 ustawy Pzp
a) Wykonawca zobowiązuje się przed podpisaniem umowy dostarczyć Zamawiającemu Wykaz osób (według wzoru – załącznik nr 3 do umowy) przewidzianych do realizacji zamówienia. Wykaz powinien zawierać imiona i nazwiska, stanowisko, rodzaj umowy o pracę oraz okres na jaki została zawarta
Sankcje z tytułu niespełnienia wymagań zatrudnienia przez wykonawcę na podstawie umowy o prace osób wykonujących wskazane powyżej czynności, zgodnie ze wzorem umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 584081,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcin Trepko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 922 222 99 89

7.3.3) Ulica: Graniczna 6a

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 22-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane