,,Gmina Prusice w dążeniu do cyberbezpiecznego samorządu na 6,,

Gmina Prusice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00205402
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00205402/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-20 10:36
Lokalizacja
Prusice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cdc858ad-aee8-40cf-831f-a14e8c2533fe
Identyfikator
9151603758
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Systemy operacyjneUsługi konfiguracji oprogramowaniaPakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwaniaSerweryUrządzenia siecioweDysk magnetycznyUrządzenia do przechowywania i odczytu danych

Wykonawcy

1 przyznane

VTIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL · lot 0
735 601,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00205402 z dnia 2026-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
,,Gmina Prusice w dążeniu do cyberbezpiecznego samorządu na 6,,

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Prusice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935106

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Prusice

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-110

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71 312 62 24 wew.82

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.jewiarz@prusice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.prusice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://prusice.ezamawiajacy.pl/pn/prusice/demand/274091/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Gmina Prusice w dążeniu do cyberbezpiecznego samorządu na 6,,

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdc858ad-aee8-40cf-831f-a14e8c2533fe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205402

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057806/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Gmina Prusice w dążeniu do cyberbezpiecznego samorządu na 6 – PROJEKT W RAMACH PROGRAMU CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD –Fundusze Eujropejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 – EFRR

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

FERC.02.02-CS.01-001/23/2134

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00156988

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

,,Gmina Prusice w dążeniu do cyberbezpiecznego samorządu na 6,,
Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie struktury informatycznej Gminy Prusice w zakresie cyberbezpieczeństwa. Zakres zamówienia obejmuje: dostawę, konfigurację i wdrożenie serwera (1kpl.), dostawę, konfigurację i wdrożenie serwera do backupu (1kpl.), licencje subskrypcyjną na system do centralnego logowania i analizy zdarzeń bezpieczeństwa (1 kpl.), dyski do macierzy (3 szt.), VPN dwuetapową autentykację (1kpl.), przełączniki dostępowe zarządzalne (3szt.), zasilacz awaryjny UPS (3szt.), dostawę oprogramowania do monitorowania infrastruktury sieciowej (1kpl.)
Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący - załącznik nr 10 (OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 48620000-0 - Systemy operacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

48820000-2 - Serwery

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30234100-9 - Dysk magnetyczny

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 735601,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 735601,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 735601,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VTIT sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6263055243

7.3.3) Ulica: Kędzierzyńska 19

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.5) Kod pocztowy: 41-902

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 735601,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy