Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Puławy

GMINA PUŁAWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00205413
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00205413/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-20 10:38
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b4f2a45-ce73-4026-969e-a7d1de9b9c34
Identyfikator
7162801248
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi w zakresie wsparcia systemuUsługi w zakresie danych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00205413 z dnia 2026-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Puławy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PUŁAWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019922

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dęblińska 4

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pulawy.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugpulawy.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3b4f2a45-ce73-4026-969e-a7d1de9b9c34

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Puławy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b4f2a45-ce73-4026-969e-a7d1de9b9c34

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205413

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031352/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Puławy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, o numerze FERC.02.02-CS.01.001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00086061

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IF.271.1.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup, dostawa, konfiguracja i utrzymanie urządzeń z zakresu cyberbezpieczeństwa wraz ze szkoleniem dla kadry IT w zakresie zastosowanych środków bezpieczeństwa w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny samorząd”.
Zakres zamówienia:
1) UTM – zintegrowanego rozwiązania do zarządzania zagrożeniami, umożliwiającego ochronę sieci – 1 szt,
2) serwerów wraz z kontrolerami RAID (nadmiarowa macierz niezależnych dysków), dyskami twardymi do macierzy dyskowej i licencjami – 2 szt,
3) serwera do wykonywania kopii zapasowych – 1 szt.,
4) Email Secure Gateway – 1 szt.
5) menadżer logów – 1 szt.
6) UPS do serwerów – 3 szt.
7) UPS do stacji roboczych – 37 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ - szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
Pozostałe wymagania dotyczące zasad realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w projekcie umowy - Załączniku
nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

72300000-8 - Usługi w zakresie danych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 7) ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
Zamawiający zgodnie z art. 253 ustawy Pzp dokonał wyboru oferty Wykonawcy następnie wezwał go do zawarcia umowy. Wykonawca odstąpił od podpisania umowy.
W związku z faktem, iż Wykonawca, którego oferta pierwotnie została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy Zamawiający zgodnie art. 263 ustawy Pzp dokonał ponownego badania i oceny ofert oraz wybrał najkorzystniejszą ofertę kolejnego Wykonawcy. Zamawiający wezwał Wykonawcę do zawarcia umowy. Wykonawca odstąpił od podpisania umowy.
Zamawiający na podstawie art. 252 ust. 2 wezwał kolejnego Wykonawcę do wyrażenia zgody na wybór jego oferty po upływie terminu związania ofertą. Wykonawca wyraził zgodę na wybór jego oferty po upływie terminu związania ofertą. Zamawiający na podstawie art. 263 ustawy Pzp dokonał ponownego badania i oceny ofert oraz wybrał najkorzystniejszą ofertę ww. Wykonawcy, jednak on odstąpił od podpisania umowy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 449565,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 739230,00 PLN

2026-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy