Świadczenie usług ochrony obiektu Urzędu Statystycznego w Łodzi.

Urząd Statystyczny w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00205439
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00205439/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-20 10:45
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eff89f51-891e-463c-b6dc-2733234e2e12
Identyfikator
7291020493
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskie

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT POWĘZIAKWarszawa, PL · lot 0
544 390,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00205439 z dnia 2026-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług ochrony obiektu Urzędu Statystycznego w Łodzi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Statystyczny w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000331530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suwalska 29

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 93-176

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: PrzetargiUSLDZ@stat.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lodz.stat.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eff89f51-891e-463c-b6dc-2733234e2e12

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług ochrony obiektu Urzędu Statystycznego w Łodzi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eff89f51-891e-463c-b6dc-2733234e2e12

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205439

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108018/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług ochrony obiektu Urzędu Statystycznego w Łodzi.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149047

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: LDZ-WA.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 494512,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia obiektu Urzędu Statystycznego w Łodzi, mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Suwalskiej 29. Ochrona ma być realizowania: - całodobowo, przez jednego pracownika ochrony; - przez wszystkie dni roku, w systemie ciągłym; - przez w pełni umundurowanych pracowników Wykonawcy (umundurowanie z widocznym logo Wykonawcy), posiadającym identyfikatory osobowe z imieniem i nazwiskiem, wyposażonych w telefon komórkowy i latarkę; w formie: jednoosobowego posterunku stałego zlokalizowanego w holu budynku, realizującym obchody budynku w zakresie uzgodnionym z Zamawiającym. Szczegóły przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 19

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 544390,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 847901,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 544390,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): COMBAT Robert Powęziak

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: COMBAT SERVICE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881329476

7.3.3) Ulica: Twarda 18

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-105

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 544390,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-01 do 2028-06-30
2026-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi