Zakup usług szkoleniowych dla nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00205502
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00205502/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-20 10:57
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e345dd8c-898c-4e19-b865-50bee6c9117c
Identyfikator
7120103775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi edukacji osób dorosłych oraz inneUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznego

Wykonawcy

15 przyznanych

ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00205502 z dnia 2026-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup usług szkoleniowych dla nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001896

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Akademicka 13

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@up.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://up.lublin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uplublin.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup usług szkoleniowych dla nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e345dd8c-898c-4e19-b865-50bee6c9117c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205502

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00083077/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Zakup usług szkoleniowych dla nauczycieli akademickich i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Części 1-3: Projekt „Efektywne kształcenie specjalistów dla branż kluczowych” nr FERS.01.05-IP.08-0043/23 ; Częsci 4-8: Projekt „NEVER GIVE UP!”, nr projektu FERS.01.05-IP.08-0053/25; Informacje dot. Części 9-11 (nr Projektu FERS.01.05-IP.08-0436/23); oraz 12-15: (UMO-2024/06/Y/ST10/00129) zawarto w Informacjach dodatkowych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00010613

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EZ-p.26.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Zakup szkolenia pn. Rozwój świadomości i umiejętności na rzecz zielonej transformacji

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 31000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Zakup kursu doradcy DGSA ( do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych w zakresie transportu drogowego)

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 61600,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: Zakup szkolenia pn. Pilot bezzałogowego statku powietrznego w zasięgu wzroku typu dron w kategorii do 25 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 15125,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: Usługa polegająca na przeprowadzeniu szkoleń dla nauczycieli akademickich z zakresu przygotowywania materiałów e-learningowych – 2 grupy

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 6000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 - Usługa polegająca na przeprowadzeniu warsztatów dla nauczycieli akademickich z zakresu metod komunikacji i aktywizacji studentów pokolenia Z – 5 grup

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 10000,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 - Usługa polegająca na przeprowadzeniu warsztatów dla studentów z zakresu sposobów minimalizowania stresu i relaksacji – 5 grup

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 10000,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7 - Usługa polegająca na przeprowadzeniu warsztatów dla studentów minimalizowania stresu podczas prezentacji – 1 grupa

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 1000,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 8 - Usługa polegająca na przeprowadzeniu warsztatów dla studentów z zakresu efektywnych metod uczenia się – 1 grupa

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 2000,00 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 9 – Zakup szkolenia „ Analiza danych i sztuczna inteligencja” – 1 grupa

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 24000,00 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 10– Zakup szkolenia „Prognozowanie i uczenie maszynowe w Python” – 1 grupa

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 28800,00 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 11 – Zakup szkolenia „ Obsługa cyfrowa gospodarstw rolniczych” – 1 grupa

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 32000,00 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 12 - Szkolenie „ArcGIS Pro: Analizy przestrzenne” dla dwóch osób w języku polskim

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 6900,00 PLN

Część 13

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 13 - Szkolenie „Poznanie możliwości rozwiązania ArcGIS Online” dla dwóch osób w języku polskim

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 4600,00 PLN

Część 14

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 14 - Szkolenie „Using Spatial Analysis in ArcGIS Pro” dla jednej osoby w języku angielskim

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 4996,06 PLN

Część 15

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 15 - Szkolenie „An Introduction to your ArcGIS Online” dla jednej osoby w języku angielskim

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 4873,61 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23760,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23760,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23760,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zespół Ekspertów Manager Pelczar Sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6790145692

7.3.3) Ulica: Czyżówka 14 lok 0.9

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-526

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23760,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty ”.
Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia w częsci 7 wynosi: 1000,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu, w zakresie części 7 w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, wpłynęło 9 ofert. W toku badania i oceny ofert jedyna oferta która mieściła się w budżecie tj. oferta nr 17, została odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp. Mając na uwadze, że wszystkie pozostałe oferty przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie zostało
w zakresie części 7 unieważnione jak na wstępie.

2026-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi